شاهکارهای لئوناردو داوینچی، وینسنت ون گوگ، کلود مونه و جورجیونه ماه آینده از طریق بازار بایننس به حراج گذاشته خواهند شد.

بازار Binance’s NFT اعلام کرده است که با موزه ایالتی ارمیتاژ مستقر در سن پترزبورگ همکاری می کند تا مجموعه‌های توکن شده ای را به نمایش بگذارد که آثار هنرمندان مشهور از جمله لئوناردو داوینچی و وینسنت ون گوگ را به تصویر می‌کشد.

در تاریخ ۲۷ ژوئیه، بایننس فاش کرد که برای ایجاد و صدورتوکن‌های غیر قابل استفاده در پایان ماه اگوست با موزه همکاری می‌کند. همه کاربران بایننس می‌توانند در حراج شرکت کنند.

همچنین بخوانید: توکن غیر مثلی (NFT)، دارایی دیجیتال منحصر به فرد

پست وبلاگ ایده ایجاد آثار هنری را به ارمیتاژ نسبت می‌دهد، در حالی که قرار است نسخه‌های محدودی از نسخه‌های NFT از لئوناردو داوینچی، وینسنت ون گوگ، کلود مونه و جورجیونه در باغ Montgeron و جودیت جورجیونه منتشر شود.

از هر شاهکار دو نسخه NFT ایجاد خواهد شد که یکی از آنها از طریق بازار Binance NFT به حراج گذاشته می‌شود، در حالی که نشانه‌های دوم در موزه ذخیره می‌شوند. هر نسخه از NFT توسط مدیر ارمیتاژ، میخائیل پیوتروفسکی امضا و تاریخ گذاری خواهد شد.

پست وبلاگ توصیف این پروژه به عنوان “ارائه سطح جدیدی از دسترسی به مجموعه ارمیتاژ” و تأکید بر “ماهیت دموکراتیک موزه” است. این توکن‌ها همچنین برای برجسته کردن “اهمیت دیجیتالی شدن به عنوان مرحله جدیدی در جهان جمع آوری آثار هنری” است.

پیوتروفسکی با اشاره به اهداف ارمیتاژ، از NFTها و سایر فن آوری‌های دیجیتال در حال حرکت به جلو استفاده کرد:

“فن آوری‌های جدید، به ویژه بلاک چین، فصل جدیدی را در توسعه بازار هنر گشوده است.

اگه تازه واردی و نمیدونی از کجا باید شروع کنی، حتما یه سری به این صفحات بزن:

بیت کوین گل سر سبد بازار!

راهنمای انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال

از کجا بیت کوین بخرم؟

منبع:

cointelegraph