Blockchain Cuties یا بلاک چین کیوتیز، کم هزینه ترین بازی بلاک چین

Blockchain Cuties اولین بازی بلاک چینی با هزاران ماجراجویی است.

Blockchain Cuties یک بازی NFT و اولین بازی بلاک چینی است که بازیکنان می‌توانند در پنج شبکه بلاک چین، آن‌را بازی کنند. قبل از هرچیز می‌خواهیم درمورد نحوه بازی و دستاورد‌های مربوط به شرکای این بازی وهمه چیزهایی که باید درمورد این بازی بدانیم صحبت کنیم.

Blockchain cuties یک مجموعه جدید از بازی های کریپتو که با ماجراجویی در آن می‌توانید با حیواناتی مثل"مارمولک ها، پرنده ها، گربه ها و دیگرموجودات فانتزی بازی کنید.

بازی Blockchain cuties اولین بازی چند بلاک چینی با هزاران ماجراجویی است. بنابراین اگر چیزی درمورد بلاک چین نمی‌دانید، بخوانید: (بلاک‌چین چیست و چگونه کار می‌کند؟)

بلاک چین کیوتیز یک مجموعه جدید از بازی های کریپتو که با ماجراجویی در آن می‌توانید با حیواناتی مثل”مارمولک‌ها، پرنده‌ها، گربه‌ها و دیگرموجودات فانتزی بازی کنید. همه‌ی این حیوانات متعلق به شما است و می‌توانید به حیوانات خانگی دیگر نیز تنوع دهید. فرض کنید از مارمولک‌ها خوشتان نمی‌آید، درنتیجه می‌توانید حیوان دیگری را انتخاب کرده و آن‌را پرورش دهید که بسیارخوب و البته مقرون به صرفه است زیرا همه آمار های QT مهم در بلاک چین تا حد امکان به صورت فشرده ذخیره می‌شوند. این یک بروز‌رسانی مفیدی درمورد ابزارهای بلاک چین است، زیرا افراد بسیاری هستند که هزینه‌های زیادتری پرداخت می‌کنند ولی درمقابل این قابلیت هوشمندانه بلاک چین مشکل را حل می‌کند.

بازی های بلاک چین یا NFT ویکی مخصوص به خود را دارند که می‌توانید از اطلاعات آن استفاده کنید و سریع‌تر وارد بازی شوید. دراین بازی حیوانات‌خانگی بسیار نادری وجود دارند که نمی‌توانند توسط بازیکنان تکثیر شوند. درواقع حیوانات بسیار کم عرضه می‌شوند به همین دلیل این بازی را کمیاب می‌کند.

نحوه ورود به بازی

مرورگرهای مختلفی مثل: گوگل کروم، موزیلا، فایرفاکس و ...

Blockchain Cuties را می‌توانید در یک بلاک چین چندگانه مثل: eos ،neo و viatron بازی کنید. همچنین می‌توانید انتخاب کنید که از کدام رایانه شخصی استفاده کنید؛ تلفن، ipad، لپ تاپ و…. اولین کاری که باید در این‌جا انجام دهید این است که متامسک خود را آماده کنید و شبکه matic را وصل کنید – سپس می‌توانید از طریق مرورگرهای مختلفی مثل: گوگل کروم، موزیلا، فایرفاکس و … واردشوید. بهتر است از طریق opera واردشوید زیرا بسیار سریع تر از کروم وسایر مرورگرها است. پس از آن به سایت اصلی می‌روید و ایمیل و مشخصات کاربری را وارد می‌کنید.

کیف پول رمزنگاری شده

این کیف پول یکی از ویژگی های عالی بازی Blockchain cuties محسوب می‌شود زیرا با کمک تغییرات، می‌توانید توکن های erc را با eth یا eos مبادله کنید. بنابراین می‌توانید ارز دیجیتال را مستقیما در درون بازی بااستفاده ازکارت اعتباری آنها بخرید. اما متاسفانه این کیف پول غیرفعال است و ما امیدوریم اگر برخی از بروزرسانی ها ر از طرف یک تیم توریستی بلاک چین دریافت کردیم، این ویزگی را دارا باشد.

این کیف پول یکی از ویژگی های‌عالی بازی بلاک چین کیوتیز محسوب می‌شود زیرا با کمک تغییرات، می‌توانید توکن های erc را با eth یا eos مبادله کنید. بنابراین می‌توانید ارز دیجیتال را مستقیما در درون بازی با استفاده ازکارت اعتباری آن‌ها بخرید. اما متاسفانه این کیف پول غیرفعال است و ما امیدوریم اگر برخی از بروزرسانی ها را از طرف یک تیم توریستی بلاک چین دریافت کردیم، این ویژگی را دارا باشد.

نقشه راه بازی بلاک چین کیوتیز

برای دسترسی به نقشه بازی می‌توانید روی دکمه Check it out کلیک کنید و به نقشه Trello هدایت شوید. درحال حاضر این صفحه نیز غیرفعال است اما در بروزرسانی های جدید، قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه می‌شود. هرچند سازندگان این بازی، چیزهای مهم و ضروری که کاربران به آن نیاز دارند در داخل بازی قراره داده‌ اند.

گروه های تلگرامی برای جوین شدن

دراین قسمت می‌توانید وارد گروه‌های تلگرامی مربوط به کشور خود شوید و از سایر بازیکنان بپرسید چگونه بازی می‌کنند، از آن‌ها تجربه کسب کنید و درنهایت درآمد‌ زایی کنید.

وبسایتهای بزرگی که در بستر بلاک چین فعالیت می‌کنند.

در اینجا مطبوعاتی وجود دارند که با بلاک چین qrs همکاری کرده اند. به عنوان مثال: Forbes یک وبسایت عالی است که می‌توانید در آن مقالات قانونی را پیدا کنید. این وبسایت‌ها واقعا بزرگ هستند و در بستر بلاک چین فعالیت می‌کنند و زمان زیادی را صرف می‌کنند تا بتوانند این نوع بازی را تولید کنند.

علاقه مندان بازی در این قسمت حیوانات خود را پرورش می‌دهند.

علاقه مندان بازی Blockchain Cuties در این قسمت از وبسایت می‌توانند حیوانات خود را پرورش دهند و به گونه ای که خودشان دوست دارند به آن‎‌‌ها شکل دهند. هرکدام از این حیوانات با پارامترهای مختلفی از یکدیگر تمایز پیدا می‌کنند، مثل: نسل آن‌ها، سرعت پرورش، فرکانس ماجراجویی، سطح گونه‌های حیوانی و تجهیزات موجود. همچنین بازیکنان می‌توانند با ترکیب حیوانات، حیوان مورد علاقه خود را درست کنند و آن‌را پرورش دهند.

شرکای رسمی بلاک چین کیوتیز

شرکت های رسمی حمایت کننده از بستر بلاک چین

SAMSUNG، (یک شرکت میلیاردی)، COIN360 ،HIT BTC و… نیز از شرکای بلاک چین هستند. کاربرانی که از دستگاه اندروید و کیف پول استفاده می‌کنند، می‌توانند با Token Pocket روبرو شوند.

این شرکت‌ها بسیار بزرگ هستند و از blockchain Cuties در بستر بلاک چین حمایت می‌کنند.

Blockchain Cuties از نظر ارزش بازار

نمودار ارزش بازار Blockchain Cuties

اگر بخواهیم به جهان Blockchain Cuties نگاه کنیم، می‌بینیم که قیمت آن بسیار ارزان است. بالاترین روند صعودی آن به ارزش ۱۸دلار و اکنون می‌توانید آن را با قیمتی کمتر از ۳ دلار خریداری کنید. این ویژگی Blockchain cuties بسیار عالی است زیرا اگر به دنبال خرید Dip هستید و می‌خواهید در یک بازی Nfd شرکت کنید، نباید این شانس را از دست بدهید.

یکی از رایج ترین سوالاتی که بازیکنان Blockchain Cuties می‌پرسند این است که چگونه با این بازی درآمد کسب کنند؟ این سوالی است که همه‌ی اعضای تیم از آن می‌ترسند زیرا هرگز پاسخ واضحی برای آن وجود ندارد. در بیشتر موارد بازیکنان را از پذیرش Blockchain cuties به عنوان شغل اصلی خود منصرف می‌کنند. ارائه چنین فرصت هایی در واقع هدف نهایی بازی های بلاک چینی است و به عنوان یک راه سرگرم‌کننده برای بدست آوردن پول است؛ اما این راهی برای حمایت از خانواده نیست.

نظر شما درمورد این بازی چیه؟ آیا به میزان درآمد خود اهمیت می‌دید؟ اگر فکر می‌کنید به بازی های بلاک چینی علاقه دارید شانس خودتونو امتحان کنین و با یک تیر دو نشون بزنید!

۴.۹/۵ - (۱۴ امتیاز)
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.