۷ برنامه برای استخراج ارز دیجیتال با موبایل در ۲۰۲۱

معرفی برنامه برای استخراج ارز دیجیتال با موبایل

احتمالا اولین سوالی که می‌پرسید این است که آیا استخراج ارز دیجیتال با موبایل ممکن است؟ پاسخ این سوال مثبت است. شاید نتوان ارزهایی مثل بیت کوین را با موبایل استخراج کرد اما رمز ارزهای دیگری برای اینکار وجود دارند. اما نکته مهم این است که آیا استخراج آن‌ها از نظر مالی به صرفه است؟ برای استخراج باید انرژی و وقت زیادی صرف کنید و گاهی سودی که کسب می‌کنید به اندازه کافی زیاد نیست. با این حالب بازم کسانی هستند که با موبایل رمز ارز استخراج می‌کنند.

استخراج بیت کوین با تلفن همراه عملا ممکن نیست. این به این دلیل است که به مرور زمان سختی ماین بیشتر شده و فقط دستگاه‌هایی با قدرت زیاد توانایی استخراج را دارند. بنابرین در این رقابت گوشی‌های موبایل شکست می‌خورند. با این حال ارزهای دیگری برای استخراج وجود دارند.

مقاله معرفی برنامه برای استخراج ارز دیجیتال با موبایل

اینکه استخراح با موبایل به اندازه کافی سودآور نیست بخاطر ناکارآمدی تلفن همراه نیست. درواقع دلیل اصلی این است که افراد زیادی از دستگاه‌های کارآمدتری استفاده می‌کنند. بدون شک شانس افرادی که از کامپیوترهای پرقدرت استفاده می‌کنند بیشتر از افرادی است که از موبایل استفاده می‌کنند.

مقاله ما در مورد ارزهای قابل ماین را بخوانید.

در این مقاله ما تعدادی برنامه برای ماین کردن ارزهای دیجیتال را معرفی می‌کنیم.

MinerGate Mobile Miner

با این برنامه می‌توانید از طریق موبایل ارز دیجیتال ماین کنید. برنامه تعهد داده است که با گذشت زمان و ساخته شدن برنامه‌های جدیدتر ماین قدرت خود را افزایش دهد و همچنان کار آمد باشد.

MinerGate با دو میلیون کاربر در سراسر جهان یکی از بزرگ‌ترین استخرهای بیت کوین است.

Bitcoin Miner

با بیت کوین ماینر می‌توانید با موبایل اندروید خود بیت کوین استخراج کنید و از این راه کسب درآمد کنید. این برنامه از اولین برنامه‎‌های استخراج ارز دیجیتال است. Bitcoin Miner این امکان را می‌دهد که هر روز با عملکردی عالی استخراج کنید.

برنامه از گوگل پلی استور قابل دانلود است. بعد از نصب برنامه شروع به کار می‌کند و برایتان بیت کوین استخراج می‌کند. استخرهای بیت کوین از دو سیستم پرداخت PPLNS و SMPPS استفاده می‌کنند. هر دو این سیستم‌ها در مقاله ما توضیح داده شده است. شما می‌توانید یکی از این دو سیستم را انتخاب کنید یا حتی بین آن‌ها سوییچ کنید.

استخراج ارز دیجیتال با موبایل

NiceHash

نایس هش قابلیت استخراج ابری دارد که امکان استفاده از هش ریت و استخراج در فضای ابری را می‌دهد. این برنامه همچنین یک استخر ماین دارد که می‌توانید با پیوستن به آن استخراج کنید. فراتر از این NiceHash یک صرافی غیر متمرکز اختصاصی نیز دارد.

BeMine

این اپلیکیشن سه روز استفاده رایگان به کاربران جدید پیشنهاد می‌دهد. با این سه روز می‌توانید تصمیم بگیرید که قصد خرید دارید یا نه. این برنامه هرچیز که برای ماین نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهد.

MinerStat

MinerStat بهترین راه حل برای ماینرهای حرفه ای است. همچنین این اپ به طور خودکار پرسودترین و بهترین الگوریتم و کریپتو را انتخاب می‌کند.

معرفی برنامه های استخراج ارز دیجیتال با موبایل

CoinMinerz

با این برنامه می‌توانید ارزهای زیادی را استخراج کنید و سود بیشتری خواهید داشت.

Crypto Miner

این برنامه از ارزهای زیادی برای ماین پشتیبانی می‌کند. برای ماین این ارزها باید نسخه پرمیوم (پولی) را تهیه کنید که ۲ دلار است.

کلام آخر

با اینکه در ابتدای مقاله گفته شد اما بازهم لازم به ذکر است که استخراج بیت کوین با گوشی اصلا سودی ندارد. به تازگی فرایند استخراج حتی سخت‌تر نیز شده است و استفاده از موبایل برای ماین بیت کوین فقط عمر تلفن شما را کاهش می‌دهد و سودی نخواهد داشت. ارزهای دیگری نیز قابل استخراج اند که می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید.

با این حال راه های دیگر برای کسب درآمد از بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال وجود دارد. یکی از این راه‌ها خرید ارزها و صبر برای صعود آن‌هاست. البته باید بدانید که بدون دانش کافی این نیز به ضرر منجر خواهد شد. استخراج ارز دیجیتال با موبایل نیز یک گزینه است اما فکر ماین بیت کوین را نکنید.

بنابرین میتوانید به مطالعه زیاد و کسب دانش کافی با پولی که آمادگی از دست دادن آن را دارید روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید. این خیلی مهم است که آمادگی از دست دادن پولی که وارد بازار رمز ارز می‌کنید را داشته باشید. زیرا این بازارها ناپایدار و متغیر اند و در صورت سرمایه‌گذاری روی کوین‌های بی نام و نشان و کاملا جدید احتمال کلاهبرداری نیز وجود دارد. یک نمونه از این اتفاقات ماجرای توکن اسکوئید گیم است. خیلی مهم است که قبل از هرگونه اقدام اقتصادی و مالی تمام جوانب را در نظر بگیرید.

این مقاله جنبه آموزش و اطلاع رسانی دارد و به هیچ عنوان نباید مشاوره مالی یا پیشنهاد برای انجام سرمایه‌گذاری یا اقدام به استخراج ارز دیجیتال تلقی شود.

Rate this post
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.