katana DEX: صرافی رسمی بازی محبوب axie infinity

katana DEX

در حال حاضر عده ای با دیده تحقیر به بازی‌های NFT نگاه می‌کنند. با این حال axie infinity قرار است ورق را بگرداند. این بازی بزرگ‌ترین قدم‌ را در زمینه بلاک چین برداشته است. توکن رسمی این بازی, AXS به تازگی ارزش بازاری معادل ۱۰ میلیارد دلار را ثبت کرده است. axie infinity اخیرا katana DEX, یعنی صرافی رسمی خود را لانچ کرده است.

axie infinity

katana DEX

بر اساس توییت WuBlockchain, آکسی به تازگی صرافی رسمی خود با نام کاتانا را لانچ کرده است. کاتانا روی Ronin, ساید چین اتریوم آکسی ساخته شده است. ساید چین یک بلاک چین مجزا است که موازی و وابسته به بلاک چین اصلی کار می‌کند. کاتانا در حال حاضر نیز توانسته است به ارزش چشمگیر ۱۶۳.۲۳ میلیون دلار برسد.

همچنین در ۲۴ ساعت گذشته معاملات با رقم عظیم ۱۵۰ میلیون دلار بسته شدند. Katana علی رغم اینکه به تازگی لانچ شده است توانسته ۱۷۰۰۰۰ معامله را ثبت کند. axie infinity با ثبت ۱۹۰ میلیون دلار در فقط ۳۰ روز به Dapp revenue حکومت می‌کند. این بازی بر پایه NFT از pancakeswap پیشی گرفته است.

جفت‌ها, استخرهای سیال و مزارع

بیشتر قابلیت‌های katana DEX بر روی توکن‌های بازی یعنی WETH, AXS, and SLP متمرکز اند. با وجود این در حال حاضر این بازی ۶۴ میلیون AXS در گردش دارد. بر اساس مقاله Yahoofinance, به تازگی axie infinity صرافی مخصوص خود با نام katana DEX را لانچ کرده است. این صرافی روی بلاک چین Ronin منتشر شده است. هدف ان کمک کردن به کاربران برای خرید و فروش دارایی‌ها در دنیای رو به رشد axie infinity است.

از ronin تا آشکار شدن RON

این صرافی غیرمتمرکز به کاربران موجود در بلاک چین اختصاصی axie infinity امکان می‌دهد که دارایی‌های موجود در دنیای axie را به راحتی مبادله کنند. بلاک چین مذکور که ronin نام دارد یک ساید چین اتریوم است. بعد از انتشار آن کاربران قادرخواهند بود AXS, SLP, USDC, و حتی WETH را معامله کنند.

این همچنین به کاربران امکان پس انداز کردن دارایی‌ها و کسب درآمد از استخرهای سیال را می‌دهد. همچنین Axie Infinity توکن RON را معرفی کرده است. این توکن یک توکن اکوسیستمیک روی بلاک چین ronin است.

katana DEX

RON روی katana DEX

انتظار می‌رود که RON روزی تمام معاملات انجام شده در katana DEX را انجام دهد. با معرفی katana کاربران قادرند اموال را بدون ترک کردن یا حتی داشتن اکوسیستم مبادله کنند. این باعث می‌شود مبادله توکن‌ها راحت‌تر و ارزان‌تر انجام شود.

Axie همچنین ذکر کرد که کاتانا کمک می‌کند وابستگی به سایر بخش‌ها کاهش پیدا کند. این همچنین کمک می‌کند پلتفرم سرمایه سیال بیشتری کسب کند. این اتفاق به کمک مشوق‌ها به سرمایه گذاری در استخرهای سیال اتفاق می‌افتد. همچنین کاربران تجربه بسیار بهتری خواهند داشت.

Axie یک بازی play-to-earn روی بلاک چین و بر پایه NFT است. بازیکنان می‌توانند با بزرگ کردن آکسی های خود, حمله به بقیه بازیکنان و ساخت قلمرو شخصی خودشان توکن کسب کنند.

Rate this post
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.