آمریکایی‌ها دانش پایه ارز دیجیتال را می‌دانند

ارز دیجیتال

فقط ۱۳ درصد از آمریکایی‌ها هرگز چیزی در مورد ارز دیجیتال نشنیده اند. بر اساس نظرسنجی اخیر انجام شده توسط مرکز پیو, اکثر بزرگسالان آمریکا

فقط ۱۳ درصد از آمریکایی‌ها هرگز چیزی در مورد ارز دیجیتال نشنیده اند.

بر اساس نظرسنجی اخیر انجام شده توسط مرکز پیو, اکثر بزرگسالان آمریکا حداقل کمی در مورد ارزهای دیجیتال شنیده اند. با این حال فقط ۱۶ درصد این افراد گفتند که در برخی از این ارزها سرمایه گذاری کرده اند.

آمریکایی‌ها از کریپتو آگاه هستند

مرکز تحقیقات پیو از بیش از ۱۰۰۰۰ شهروند آمریکایی برای تعیین سطح آگاهی آن‌ها از ارزهای دیجیتال نظر سنجی کرد. ۲۴ درصد از شرکت کنندگان گفتند اطلاعات زیادی در مورد ارزهای دیجیتال دارند. در حالی که فقط ۶۲ درصد گفتند تنها در مورد آن‌ها شنیده اند. ۱۳ درصد از افراد نیز از هیچ ارزی مثل بیت کوین یا اتر آگاه نیستند.

این نظر سنجی همچنین نشان داد ۳۱ درصد از افراد با درآمد بالا و ۲۵ درصد با حقوق متوسط از ارزهای دیجیتال شنیده اند. این عدد در بین افراد با درآمد پایین‌تر ۲۱ درصد است.

تحقیقات مشابهی در سال ۲۰۱۵ انجام شده بود. این تحقیق نشان داد کمتر از ۵۰ درصد افراد از ارزهای دیجیتال خبر دارند. در حال حاضر این رقم نسبت به گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است.

سهم سرمایه گذاران واقعی رمز ارز و کسانی که با این نوع دارایی سروکار دارند, تنها ۲۶ درصد است. بر اساس این نظر سنجی ۴۳ درصد مردان ۱۸ تا ۲۹ سال در تجارت یا استفاده از ارزهای دیجیتال تجربه دارند. این رقم در بین زنان زیر ۳۰ سال ۱۹ درصد است.

افراد بالای ۶۵ سال هیچ تمایلی به استفاده از ارزهای دیجیتال ندارند و تنها سه درصد آن‌ها اذعان کرده اند که با این طبقه دارایی سروکار دارند.

برخی آمریکایی‌ها از ارز دیجیتال درآمد کسب کرده اند

بر اساس اطلاعات ۴ درصد از سرمایه گذاران ارز دیجیتال از شغل خود استعفا داده اند. این به این دلیل است که آ‌ن‌ها با سرمایه گذاری در ارز دیجیتال سود کافی کسب کرده اند. ۷ درصد از شرکت کنندگان هم گفتند کسی را می‌شناسند که شغل خود را به دلیل کسب سود از ارزهای دیجیتال رها کرده است.

وقتی نگاهی دقیق‌تر داشته باشیم بیشتر جمعیت را افراد کم درآمد تشکیل می‌دهد. حدود ۶۴ درصد جمعیت مبلغی کمتر از ۵۰۰۰۰ دلار در سال دریافت میکنند. از سوی دیگر فقط ۸ درصد از افرادی که بیشتر از ۱۵۰۰۰۰ دلار دریافت می‌کنند, در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند.

به نظر می‌آید که نتایج, مارک کوبان, میلیاردر کارآفرین و صاحب دالاس ماوریکس, را تحت تاثیر قرار داده است. او حتی این پست را در حساب شخصی توییتر خود به اشتراک گذاشت. همچنین او اشاره کرد که اگر بیت کوین‌ و آلت کوین‌ها به رشد قیمت خود ادامه دهند درصد سرمایه گذاران در آینده افزایش نیز می‌یابد.

درخواست بایننس از کاربران برای بازگردانی دوج‌کوین‌ها پس از بروزرسانی

برتری دوج کوین از بیت کوین و شیبا اینو به عنوان روش پرداخت

منبع:

cryptopotato

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.