از هر چهار آمریکایی، یکی طرفدار قانونی شدن بیت کوین

بیت کوین

نسل‌های جوان آمریکا دوست دارند این کشور مسیر السالوادور را دنبال کند و بیت کوین را قانونی کند. تصمیم السالوادور برای پذیرش بیت کوین به

نسل‌های جوان آمریکا دوست دارند این کشور مسیر السالوادور را دنبال کند و بیت کوین را قانونی کند.

تصمیم السالوادور برای پذیرش بیت کوین به عنوان یک مناقصه قانونی در حال حاضر برخی منطق‌‌ها را تکان داده است. سایر کشورهای کوچک منطقه نیز با همین ایده دست و پنجه نرم می‌کنند. یک نظرسنجی اخیر از شمال ایالات متحده، نشان داد که نزدیک به ۳۰ درصد موافق هستند که بیت کوین نیز به عنوان یک ارز قانونی وجود داشته باشد.

آمریکایی‌ها درحال قانونی کردن بیت کوین

السالوادور، یک کشور کوچک آمریکای مرکزی، در ژوئن سال جاری هنگامی که اعلام کرد به بیت کوین به عنوان یک مناقصه قانونی در مرزهای خود رای می‌دهد، جهان را شوکه کرد. به نظر می‌رسید که رویایی برای بیت کوین محقق شده است، اما این رویا سه ماه بعد به واقعیت تبدیل شد.

بنابراین، از ۷ سپتامبر، ارز رمزنگاری شده در واقع یک ابزار معامله قانونی در این کشور است و السالوادور قبلاً بخش‌هایی از دارایی را خریداری کرده است. برخی کشورهای دیگر مانند پاراگوئه، پاناما و کلمبیا تا حدی شگفت آور بودند که از الگوبرداری السالوادور پیروی کنند یا خیر، اما تا کنون فایده ای نداشته است.

در حالی که می‌توان انتظار داشت کشورهای کوچک‌تر با مشکلات مالی مهم به گزینه دیگری مانند بیت کوین روی آورند، اما برای بزرگ‌ترین اقتصاد جهان، ایالات متحده، تقریباً غیرممکن به نظر می‌رسد (حداقل در حال حاضر).

یک نظرسنجی اخیر توسط YouGov، یک شرکت تجزیه و تحلیل داده‌ها نشان داد که در واقع، بیشتر آمریکایی‌ها ترجیح می‌دهند این کار را انجام دهند.

در مقابل، درصد افرادی که “به شدت” از این ایده حمایت کردند ۱۱ درصد و کسانی که “تا حدودی” موافق بودند ۱۶ بود. ۳۴ درصد پاسخ دادند که مطمئن نیستند و بقیه افراد مخالف این موضوع بودند.

اگر تازه وارد هستید و نمی‌دونید از کجا باید شروع کنید، حتما به این صفحات سر بزنید:

بیت کوین چیست و چرا ارزشمند است؟

ماینینگ یا استخراج ارز دیجیتال یعنی چه؟

منبع:

cryptopotato

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.