آیا بیت کوین از ۵۵/۰۰۰ دلار کمتر می‌شود؟

آیا بیت کوین از 55/000 دلار کمتر می‌شود؟

بیت کوین در تلاش است تا به قیمت بالاتر از ۵۷,۵۰۰ دلار بازیابی شود. بزرگ‌ترین رمزارز جهان در روند نزولی قرار دارد و در کوتاه‌مدت

بیت کوین در تلاش است تا به قیمت بالاتر از ۵۷,۵۰۰ دلار بازیابی شود. بزرگ‌ترین رمزارز جهان در روند نزولی قرار دارد و در کوتاه‌مدت ممکن است به کمتر از قیمت ۵۵,۰۰۰ دلار برسد.
به نقل از newsbtc، بیت کوین بار دیگر تلاش کرده است تا از سطح مقاومتی ۵۸,۰۰۰ دلار عبور کند. هرچند، این رمزارز نتوانست از سطوح ۵۷,۵۰۰ و ۵۸,۰۰۰ دلار عبور کند.
اوج قیمت BTC نزدیک به ۵۷,۸۵۰ دلار ثبت شد و سپس روند نزولی جدیدی را آغاز کرد. در این بین، قیمت بیت کوین از سطوح ۵۷,۵۰۰ و ۵۷,۲۰۰ دلار عبور کرد. خرس‌ها قیمت بیت کو‌ین را به کمتر از سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰% در محدوده قیمت ۵۵,۳۶۲ الی ۵۷,۸۵۰ دلار رسانده‌اند.

کاهش قیمت بیت کو‌ین فرصت مناسبی برای این ۱۰ آلت کوین ایجاد کردقیمت بیت کوین اکنون کمتر از ۵۷,۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار دارد. هم‌چنین در نمودار ساعتی قیمت بیت کو‌ین، خط روند نزولی بسیار مهمی با سطح مقاومتی ۵۷,۳۰۰ دلار شکل گرفته است.
سطح حمایتی اولیه نزدیک به ۵۶,۳۰۰ دلار است. این قیمت نزدیک به سطح سطح فیبوناچی اصلاحی ۶۱.۸٪ در افزایش قیمت اخیر از سطح ۵۵,۳۶۲ الی ۵۷,۸۵۰ دلار است. اولین سطح حمایتی مهم بر روی ۵۶,۰۰۰ دلار شکل گرفته است. سطح حمایتی اصلی هم‌چنان نزدیک به ۵۵,۵۰۰ دلار است.

جروم پاول بار دیگر به عنوان رییس فدرال رزرو انتخاب شد؛ چه چیزی در انتظار بیت کوین است؟
کاهش قیمت بیت کوین به کمتر از ۵۵,۵۰۰ دلار می‌تواند روند نزولی را تشدید کند. در این صورت، قیمت بیت کوین حتی ممکن است به کمتر از سطح ۵۵,۰۰۰ دلار برسد. سطح حمایتی مهم بعدی ۵۳,۲۰۰ دلار است.

آیا روند صعودی بیت کوین متوقف شده است؟

آیا بیت کوین از ۵۵/۰۰۰ دلار کمتر می‌شود؟

آیا بیت کوین از ۵۵/۰۰۰ دلار کمتر می‌شود؟

اگر قیمت بیت کوین بالاتر از سطح حمایتی ۵۵,۵۰۰ دلار باقی بماند، می‌تواند موج بازیابی جدیدی را آغاز کند. اولین سطح مقاومتی بر روی ۵۷,۰۰۰ دلار قرار دارد.
سطح مقاومتی کلیدی نزدیک به ۵۷,۵۰۰ دلار و محدوده خط روند شکل گرفته است. سطح مقاومتی مهم بعدی نزدیک به ۵۷,۸۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است. عبور از این سطح مقاومتی می‌تواند بیت کوین را به قیمت ۵۹,۲۰۰ دلار برساند. در زمان نگارش این مطلب بیت کوین به قیمت ۵۶،۵۹۰ دلار خرید و فروش می‌شود و شاخص ترس و طمع نیز در محدوده ترس (عدد ۴۲) قرار دارد.

اندیکاتورهای تکنیکال

اندیکاتور MACD ساعتی: اندیکاتور MACD اکنون در محدوده نزولی شدت گرفته است.
اندیکاتور RSI ساعتی: اندیکاتور RSI کمتر از ۵۰ است.
سطوح حمایتی مهم: ۵۶,۰۰۰ و ۵۵,۵۰۰ دلار.
سطوح مقاومتی مهم: ۵۷,۲۰۰، ۵۷,۵۰۰ و ۵۸,۰۰۰ دلار

منبع:
newsbtc

حرکت رو به جلوی کاردانو

پایان توکن ارباب حلقه‌ها، JRR

با ریزش قیمت بازار همچنان سرمایه می‌گیرد

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.