ارز دیجیتال زیر درخت کریسمس

Christmas gifts

بیش از یک چهارم کاربران ارز دیجیتال استرالیایی که در ماه اکتبر مورد بررسی قرار گرفتند قصد خرید دارایی‌های دیجیتالی به‌عنوان بخشی از هدایای کریسمس

بیش از یک چهارم کاربران ارز دیجیتال استرالیایی که در ماه اکتبر مورد بررسی قرار گرفتند قصد خرید دارایی‌های دیجیتالی به‌عنوان بخشی از هدایای کریسمس خود در این فصل را دارند.

طبق نظر سنجی crypto.com از ۲۰۲۰ کاربر استرالیایی با رنج سنی ۱۸_۵۹ سال، کسانیکه در ۱۲ ماه گذشته از رمز ارزها استفاده کرده بودند، ۲۶% پاسخ دادند که قصد خرید دارایی‌های دیجیتال به‌عنوان هدیه کریسمس را دارند.

بیش از نیم یا ۵۳% از کسانی‌که قصد خرید رمز ارز داشتند گفتند: در کریسمس امسال در نظر دارند تا به عزیزانشان رمز ارزهایی مانند بیت‌کوین یا اتریوم هدیه دهند.

البته در این نظرسنجی معلوم شد که کالاهایی مانند هودی یا جوراب که لوگوی ارزهای دیجیتال را دارند هدایای جالبی در این فصل می‌باشند زیرا ۴۳% از افرادی که قصد خرید هدایای ارز دیجیتال را داشتند گفتند به‌دنبال این اقلام هستند.

حدود ۴۲% از افراد گفتند آنها فکر می‌کنند که قصد خرید کوپن‌های سکه را دارند، ۳۵% درمورد خرید کتاب‌هایی با موضوع ارزهای رمز نگاری شده فکر می‌کنند و حدود یک سوم از افراد در مورد هدیه دادن توکن‌های غیرقابل تعویض یا NFT فکر می‌کنند.

جاستن الشیخ ۱۸ ساله از ملبورن که اخیرا از دبیرستان فارغ‌التحصیل شده قصد دارد امسال به دوستانش ارز دیجیتال را هدیه دهد.

او به cointelegraph گفته است که قصد دارد برای دوستانش یک کیف‌پول با مقدارکمی بیت‌کوین بسازد و آن‌هارا غافلگیر کند.

اکثر دوستان من درمورد ارز دیجیتال شنیده‌اند و می‌گویند میخواهند در این زمینه فعالیت کنند اما نمی‌دانند چگونه شروع کنند. این ایده‌ای متفکرانه و جالب است.

کارل موهان مدیر crypto.com در اقیانوسیه گفت:

استرالیایی‌ها به‌وضوح علاقه زیادی به پذیرش ارزهای دیجیتال و ادغام فناوری‌ بلاک‌چین در هزینه‌های روزانه دارند.

اگه تازه کاری به این مطالب سر بزن:

SandBox آلفا بعد از ۴ سال توسعه منتشر می‌شود

بیت کوین برای اولین بار در طول دو هفته به زیر ۶۰۰۰۰ دلار سقوط کرد

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.