از کلاهبرداری با اسکویید گیم تا تبدیل شدن به نهنگ شیبا اینو

توسعه دهندگان توکن اسکویید گیم با پول‌های به دست آورده از کلاهبرداری شیبا اینو خریده اند.

به گزارش ایران بیت سازندگان توکن کلاهبرداری اسکویید گیم با خرید ۱۲۵ میلیون دلار شیبا تبدیل به نهنگ این ارز شده اند. SHIBArmy در یک

به گزارش ایران بیت سازندگان توکن کلاهبرداری اسکویید گیم با خرید ۱۲۵ میلیون دلار شیبا تبدیل به نهنگ این ارز شده اند. SHIBArmy در یک پست توییتر گفت کلاهبرداران با سود توکن‌های اسکویید گیم اقدام به خرید شیبا کرده اند.

این اکانت گفت که تراکنش‌ها را کاملا بررسی کرده است. این تراکنش‌ها از طریق کیف پول‌های زیادی انجام شده اند اما اولین والت، والت اسکویید گیم بوده است. احتمالا دلیل استفاده از چند کیف پول مخفی کردن منبع اصلی پول بوده است. همچنین کل ۳ میلیون شیبا با ارزش ۱۲۵ میلیون دلار (در زمان نوشتن این خبر) طی چند تراکنش خریده شده اند.

SHIBArmy همچنین اعتقاد دارد که ممکن است کسی درحال دستکاری بازار باشد. این باعث به وجود آمدن این نگرانی در سرمایه‌گذاران شده است که شاید قیمت شیبا دیگر روند عادی و طبیعی خود را طی نکند.

سرمایه‌گذاران سرمایه خود را در کلاهبردی اسکویید گیم از دست دادند

قیمت این توکن بعد از جذب تعدادی سرمایه‌گذار ناگهان به صفر رسید. این باعث از دست رفتن دارایی تعداد زیادی سرمایه‌گذار شد از جمله یک مرد اهل شانگهای که تمام سرمایه خود را از دست داد.

قبل از این اتفاق اخبار ناشی از این بود که تعدادی از سرمایه‌گذاران قادر به فروش توکن‌های خود نیستند. اما با وجود این هشدارها افراد زیادی این توکن را خریداری کردند. تنها چند روز بعد از این اتفاق وبسایت توکن اسکویید گیم آفلاین شد و قیمت آن به صفر رسید.

در زمان نوشتن این خبر هنوز توسعه دهندگان شیبا واکنشی نشان نداده اند و قیمت این دارایی نیز تحت تاثیر ۱۲۵ میلیون دلار شیبا قرار نگرفته و روند عادی خود را طی می‌کند.

مطالب مرتبط:

سرویس آسیا بایننس، ۱۸% از سهام بورس خصوصی HGX را به‌دست آورد

تحلیل تکنیکال اتریوم، ۱۷ آذر

خبرهای خوب برای بیت کوین، در هفته آینده قیمت افزایش خواهد داشت

منبع:

finbold

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.