Binance مجاز به فعالیت در آفریقای جنوبی نیست

Binance

اداره امور مالی بخش مالی (FSCA) آفریقای جنوبی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که گروه Binance مجاز به فعالیت در این کشور نیست. هر

اداره امور مالی بخش مالی (FSCA) آفریقای جنوبی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که گروه Binance مجاز به فعالیت در این کشور نیست.

هر روز تعداد زیادی از کشورها به Binance پشت می‌کنند، آن‌ها به کابران این صرافی اطلاع در هتگام استفاده، در صورت بروز هرگونه ناراحتی خودشان موظف هستند و دولت در این قبال کاری را انجام نخواهد داد.

ساعاتی پیش، اداره رفتار بخش مالی (FSCA) آفریقای جنوبی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که Binance مجاز به فعالیت در این کشور نیست.

نهاد نظارتی اطمینان می‌دهد که شرکت ثبت لازم برای ارائه خدمات کارگزاری یا ارائه توصیه‌های سرمایه گذاری در کشور را ندارد.

اداره رفتار بخش مالی (FSCA) به مردم هشدار می‌دهد که احتیاط کنند و هنگام برخورد با گروه Binance هوشیار باشند زیرا آن‌ها مجاز به ارائه هیچ گونه مشاوره مالی یا ارائه هرگونه خدمات واسطه ای از نظر قانون مشاوره مالی نیستند.

تحلیل کوتاه بایننس

وضعیت بایننس نسبتاً پیچیده است. گروه بایننس مجموعه ای از شرکت‌ها است که تحت حق رایگانی گروه بندی شده اند و به طور کلی، همه شاخه‌های منطقه ای و زیرمجموعه‌های صرافی رمزنگاری جهانی را گرد هم می‌آورد.

بایننس این کار را می‌کند تا مقر اصلی خود را در بازارهای استراتژیک تنظیم کند و یک نهاد را با استانداردهای هر کشور مطابقت دهد بدون اینکه برنامه‌ها یا سیاست‌های آن به عنوان یک شرکت جهانی به خطر بیفتد. Binance.US، که برخلاف Binance.com، از XRP پشتیبانی نمی‌کند یک مثال واضح است.

اگر برنامه‌ها مطابق انتظار پیش نروند، Binance می‌تواند زیرمجموعه محلی خود را ببندد و به ارائه خدمات خود از طریق پلتفرم جهانی ادامه دهد. به عنوان مثال، این اتفاق در اواسط سال گذشته زمانی رخ داد که Binance تصمیم گرفت شرکت زیرمجموعه خود را در اوگاندا تعطیل کند.

هشدار آفریقای جنوبی گروه جهانی را هدف قرار می‌دهد، یعنی هیچ ملیتی نمی‌تواند زیرمجموعه Binance را اداره کند و در صورت بروز حوادث از مقامات انتظار حفاظت داشته باشد. FSCA توضیح می‌دهد که “اگر مشکلی پیش بیاید، بعید است که پول خود را پس بگیرید و از هیچ کس چاره ای نخواهید داشت.

بایننس مدتهاست که با موضع مبهمی در مورد دفتر مرکزی خود بازی می‌کند. این امر به ویژه برای رشد آن مفید بوده است، اگرچه این چیزی نیست که تنظیم کننده‌ها را بسیار خوشحال کند.

طبق گزارش FSCA، گروه Binance یک شرکت مستقر در سیشل است، کشوری که به دلیل سیاست‌های ضعیف خود در مورد ارزهای رمزنگاری شده مشهور است.

با این حال، مدت زیادی است که تناقضاتی در مورد محل دفتر مرکزی Binance وجود دارد. برخی ادعا کردند که در مالت واقع شده است (که بعداً اداره خدمات مالی مالت آن را تکذیب کرد).

این موضع در مورد Binance با عکس العمل معکوس روبرو شده است، کشورهایی مانند بریتانیا، ژاپن، ایتالیا، مالزی و در حال حاضر آفریقای جنوبی هشدارهایی در مورد عدم مجوز فعالیت و عدم حمایت قانونی از معامله گران در آن کشورها صادر کرده اند.

اگر تازه وارد هستید و نمی‌دونید از کجا باید شروع کنید، حتما به این صفحات سر بزنید:

بیت کوین گل سر سبد بازار!

راهنمای انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال

از کجا بیت کوین بخرم؟

منبع:

cryptopotato

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.