افزایش ۱۱۸ درصدی سهم مشاغل رمز ارز و بلاک چین

بلاک چین

با جمع آوری جدیدترین داده‌ها در مورد بازار کار ارزهای دیجیتال و بلاک چین، یک گزارش جدید نشان می‌دهد که سطوح بالاتر پذیرش نهادی باعث

با جمع آوری جدیدترین داده‌ها در مورد بازار کار ارزهای دیجیتال و بلاک چین، یک گزارش جدید نشان می‌دهد که سطوح بالاتر پذیرش نهادی باعث افزایش تقاضا برای تخصص در این بخش شده است.
بر اساس وب سایت استخدام، به نقل از IT Times کره -تا اواسط ژوئیه ۲۰۲۱ (تیر)، سهم کلی پست‌های شغلی رمزارزی و بلاک چین در این پلتفرم در مقایسه با اوایل سپتامبر ۲۰۲۰ (شهریور۱۳۹۹) ۱۱۸ درصد افزایش یافته است.
این رشد محکم همچنین با تغییر در نقش‌های مورد نظر همراه شده است، به طوری که سهم پست‌های مدیریتی در رمزارزی و بلاک چین ۲۹.۸۷٪ نسبت به سال قبل از ۱۶ ژوئیه (۲۵ تیر) افزایش یافته است. حساب‌های منابع انسانی در همان زمان ۲۰۰ درصد افزایش یافته است، در حالی که مشاغل توسعه نرم افزار به ۲۹.۷ درصد از کل پست های رمزارزی و بلاکچین کاهش یافته است.گزارش شده است که تمام داده های مربوط به تخصیص نقش ها از شبیه ساز Crypto Parrot گرفته شده است.

حقوق بالاتر

نقش‌های مرتبط با بلاک چین نسبت به سایر پست‌های فناوری دارای حقوق بالاتری هستند، زیرا دانش قوی در زمینه رمزارزی همراه با تخصص در اقتصاد لجر و برنامه نویسی شی گرا را در سایر زمینه‌ها می طلبند. در حالی که رمزارز و بلاک چین – حتی دیفای – به طور پیوسته در موسسات آموزشی مورد توجه قرار گرفته است، این گزارش ادعا می‌کند که بسیاری از توسعه دهندگان در این بخش تا حد زیادی خودکار تشخیص داده می‌شوند و نشان می‌دهد که دانشگاه‌ها و برنامه‌ها در حال عقب ماندگی هستند.
این گزارش همچنین ادعا می‌کند که اتکا به کارمندان از راه دور در طول همه گیری می‌تواند برای صنعتی که به تمرکززدایی است، مناسب باشد و توسعه دهندگان و محققان اصلی را تشویق کند تا در پروژه‌های مختلف با شرکا و کارفرمایان متعددی مشارکت کنند.

در بخش خصوصی، شرکت مدیریت دارایی Fidelity Investments قصد دارد ۷۰ درصد نیروی کار خود را افزایش دهد، JP Morgan شروع به پذیرش برنامه‌های کاربردی برای توسعه دهندگان نرم افزار متمرکز بر بلاک چین کرد و آمازون به دنبال کسی بود که ارز دیجیتال خود را رهبری کند.

اگر تازه وارد هستید و نمی‌دونید از کجا باید شروع کنید، حتما به این صفحات سر بزنید:

بیت کوین گل سر سبد بازار!

راهنمای انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال

از کجا بیت کوین بخرم؟

منبع:

cointelegraph

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.