اپراتور سینما AMC قصد دارد تا سال ۲۰۲۲ بیت کوین را بپذیرد

آدام آرون، رئیس و مدیرعامل AMC، فاش کرد که غول سینمای آمریکا به دنبال درخواست بیت کوین برای پرداخت بلیط فیلم در پاسخ به تقاضای

آدام آرون، رئیس و مدیرعامل AMC، فاش کرد که غول سینمای آمریکا به دنبال درخواست بیت کوین برای پرداخت بلیط فیلم در پاسخ به تقاضای مشتری است.

اپراتور سینمای آمریکا AMC Entertainment قصد دارد تا سال ۲۰۲۲ پرداخت بیت کوین برای بلیط فیلم را بپذیرد.

آدام آرون ، رئیس و مدیرعامل AMC طی یک کنفرانس ۹ اوت در مورد نتایج سه ماهه دوم این شرکت که در همان روز اعلام شد، گفت که زنجیره سینما قصد دارد تا پایان سال ۲۰۲۱ زیرساخت‌های لازم را برای پذیرش پرداخت BTC برای بلیط فیلم آنلاین آماده کند.

در حالی که جزئیات مربوط به برنامه AMC برای پذیرش بیت کوین اندک است، آرون تقاضای زیادی برای خرید بلیط فیلم با رمزنگاری از مشتریان این شرکت اعلام کرد.

نتایج سه ماهه دوم AMC نسبت به سال گذشته پیشرفت‌های چشمگیری را نشان داد و ۴۴۴ میلیون دلار درآمد در مقایسه با درآمد ۱۸.۹ میلیون دلاری سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ گزارش کرد.

زیان خالص نیز از ۵۶۱ میلیون دلار یا ۵.۳۸ دلار برای هر سهم به ۳۴۹ میلیون دلار یا ۰.۷۱ دلار برای هر سهم نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.

همراه با اتخاذ پرداخت‌های بیت کوین، AMC همچنین برنامه‌هایی را برای افتتاح بیش از ده مکان در سراسر ایالات متحده، اروپا و خاورمیانه در سال جاری اعلام کرد.

اگه تازه واردی و نمیدونی از کجا باید شروع کنی، حتما یه سری به این صفحات بزن:

بیت کوین گل سر سبد بازار!

راهنمای انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال

از کجا بیت کوین بخرم؟

منبع:

cointelegraph

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.