ایالات متحده خزانه داری در آخرین ارزیابی نظارتی

با افزایش فشارهای نظارتی در ایالات متحده، سیاست گذاران در حال برنامه ریزی برای قرار دادن کوین‌های ثابت در بالای دستور کار خود هستند. بلومبرگ

با افزایش فشارهای نظارتی در ایالات متحده، سیاست گذاران در حال برنامه ریزی برای قرار دادن کوین‌های ثابت در بالای دستور کار خود هستند.

بلومبرگ با استناد به “افراد آشنا با این موضوع” گزارش داده است که مقامات در حال تدوین چارچوب سیاستی هستند که قرار است در هفته های آینده منتشر شود. دغدغه اصلی آن‌ها اطمینان از این است که سرمایه گذاران می‌توانند به طور مطمئن پول را به داخل و خارج از توکن منتقل کنند.

خودی‌های ناشناس نگران هستند که “فروش دارایی های رمزنگاری شده می‌تواند ثبات مالی را تهدید کند و برخی از استیبل کوین‌ها به سرعت خطرناک افزایش یابد.”

تقویت تلاش‌های نظارتی

شورای نظارت بر ثبات مالی نیز در حال آماده سازی یک بررسی رسمی در مورد این است که آیا کوین‌های ثابت تهدیدی اقتصادی هستند یا خیر.

این مقامات بر نحوه پردازش و تسویه معاملات پایدار بیت کوین و تاثیر شرایط بازار تأکید دارند. تومیکا تیلمن، رئیس سیاست جهانی در صندوق رمزارزی که توسط غول سرمایه گذاری آندرسن هوروویتز اداره می‌شود، اظهار داشت:

“بسیار مهم است که ما شاهد اقدامات اولیه برای ایجاد یک چارچوب قانونی در مورد دارایی‌های دیجیتال هستیم. این یک معامله بزرگ است. “

در اواخر ماه ژوئیه، یلن پس از اظهار عدم نظارت کافی بر استیبل کوین‌ها، خواستار فوریت در تنظیم آن شد. گری جنسلر در اوایل ماه اوت با بیان این که مقررات باید برای محافظت از سرمایه گذاران در برابر تقلب اقدام کنند، این احساس را تکرار کرد.

همچنین، در اواخر ژوئیه، مایکل هسو، ناظر واحد پول، گفت که نهادهای نظارتی در حال بررسی اسناد تجاری تتر هستند تا ببینند آیا هر توکن USDT واقعا معادل یک ایالات متحده پشتیبانی می‌شود یا خیر.

تتر مکرراً اطمینان داده است که ذخایر آن به طور کامل پشتیبانی می‌شود اما هنوز حسابرسی مستقل کاملی انجام نداده است.

اگر تازه وارد هستید و نمی‌دونید از کجا باید شروع کنید، حتما به این صفحات سر بزنید:

بیت کوین چیست و چرا ارزشمند است؟

ماینینگ یا استخراج ارز دیجیتال یعنی چه؟

منبع:

cryptopotato

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.