ایلان ماسک: دوج کوین بهترین رمز ارز برای پرداخت است

ایلان ماسک و دوج کوین

ایلان ماسک (Elon Musk)، مدیرعامل تسلا (Tesla) بار دیگر تأکید کرد که دوج کوین (Dogecoin) ویژگی‌های روش پرداخت را بهتر از هر رمزارز دیگر انجام

ایلان ماسک (Elon Musk)، مدیرعامل تسلا (Tesla) بار دیگر تأکید کرد که دوج کوین (Dogecoin) ویژگی‌های روش پرداخت را بهتر از هر رمزارز دیگر انجام می‌دهد.

او در توئیتی اخیرا، به میلیاردر مارک کوبان (Mark Cuban) اشاره داشت که اخیراً به CNBC Make It گفت که این میم کوین به دلیل وجود جامعه اش، “قوی ترین” وسیله مبادله می‌باشد:

جامعه دوج هنگامی که از آن به عنوان وسیله مبادله استفاده می‌شود، بسیار قوی می‌شود.

فشار بر پذیرش معامله گران دوج کوین تیم بسکتبال دالاس ماوریکس(Dallas Mavericks)، که کوبان در سال ۲۰۰۰ با مبلغ ۲۸۵ میلیون دلار خریداری کرد، از مارس امسال (اسفند ۱۳۹۹) پذیرش دوج کوین را برای بلیط و کالا آغاز کرد. در حرکتی که به منظور ایجاد انگیزه در طرفداران برای استفاده از این میم کوین برای پرداخت‌ها انجام می‌شود، کوبان در اوایل هفته جاری اعلام کرد کسانی که با دوج کوین پول پرداخت می‌کنند، می‌توانند از قیمت ویژه ای در حین فروش کالاهای تابستانی Mavs برخوردار شوند.

در حالی که بسیاری از عرضه بی نهایت دوج کوین (که باعث تورم می‌شود) اظهار تأسف می‌کنند، این کارآفرین تورم قطعی آن را مزیت اصلی می‌داند. زیرا امکان تبدیل آن به یک روش پرداخت مناسب را فراهم می‌کند.

در عین حال، کوبان بیت کوین را که عرضه هارد کپ آن ۲۱ میلیون کوین است، به عنوان طلای دیجیتال در نظر گرفته است.

ماسک همچنین نقش خود را در پیشبرد پذیرش معامله گران دوج کوین انجام می‌دهد. همانطور که U.Today گزارش داده است، به SpaceX به طور انحصاری به بیت کوین پول پرداخت شد تا سال آینده ماموریت قمری به نام “‘DOGE-1” را راه اندازی کند.

ماسک، توییتر، بیت کوین

در اوایل ماه می (اردیبهشت)، ماسک همچنین در نظرسنجی توئیتری از فالورهای خود پرسید که آیا تسلا باید این رمز ارز که باشوخی ساخته شده را بپذیرد یا خیر.

مدت کوتاهی پس از آن، سازنده ماشین‌های الکترونیکی، ماسک، پرداخت‌های بیت کوین را به دلیل نگرانی‌های مربوط به آب و هوا متوقف کرد، اما این میلیاردر اخیراً گفت که این عملکرد (پرداخت با بیت کوین) به احتمال زیاد از سر گرفته می‌شود.

اگه تازه واردی و نمیدونی از کجا باید شروع کنی، حتما یه سری به این صفحات بزن:

بیت کوین گل سر سبد بازار!

راهنمای انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال

از کجا بیت کوین بخرم؟

منابع:

u.today

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.