بانکداری تلفن همراه آمریکا برای مشتریان خود خدمات رمزنگاری ارائه می‌دهد

moneylion

پلتفرم بانکداری تلفن همراه ایالات متحده، MoneyLion به مشتریان خود امکان داد تا در این برنامه با بیت کوین و اتریوم معامله کنند. شرکت آمریکایی

پلتفرم بانکداری تلفن همراه ایالات متحده، MoneyLion به مشتریان خود امکان داد تا در این برنامه با بیت کوین و اتریوم معامله کنند.

شرکت آمریکایی فناوری MoneyLion اعلام کرد که کاربران را قادر می‌سازد تا دارایی‌های دیجیتالی خود را از طریق برنامه خدمات مالی خود مبادله کنند. در حالی که در ابتدا مشتریان فقط با بیت کوین و اتریوم می‌توانستند فعالیت کنند، این شرکت قصد دارد در آینده ارزهای رمزنگاری شده بیشتری به این پیشنهاد اضافه کند.

MoneyLion به روند رمزنگاری می‌پیوندد

طبق بیانیه مطبوعاتی اخیر، شرکت فناوری مالی موبایل ایالات متحده MoneyLion یک سرویس رمزنگاری جدید را برای مشتریان خود راه اندازی کرد. این شرکت به آن‌ها اجازه خرید و فروش بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) را در برنامه همه جانبه خود داد. افزودن دو دارایی دیجیتالی برجسته تنها یک فرایند اولیه است زیرا MoneyLion قصد دارد تعداد زیادی ارز رمزنگاری شده دیگر را نیز شامل شود.

Dee Choubey بنیانگذار و مدیرعامل شرکت fintech توضیح داد که این سرویس جدید عمدتا به بیت کوین اشاره دارد زیرا مشتریان قادر خواهند بود خریدهای کارت نقدی خود را با ارز رمزنگاری شده اصلی جمع آوری کنند.

وی افزود: “ما ارائه ارزهای رمزنگاری شده را به عنوان بخش مهمی از پلتفرم MoneyLion در نظر می‌گیریم که شامل راه حل‌های بانکی، اعطای وام و سرمایه گذاری به همراه ابزارهایی است که به مشتریان ما کمک می‌کند تا امور مالی خود را بهتر مدیریت کنند.

علاوه بر این، این شرکت مبلغ ۱،۰۰۰،۰۰۰ دلار را به پذیرندگان اولیه این سرویس جدید ارائه می‌دهد. هر مشتری که از ۱۶ سپتامبر تا ۵ اکتبر ۲۰۲۱ در حساب MoneyLion Crypto ثبت نام کند، شانس برنده شدن بخشی از جایزه را خواهد داشت.

MoneyLion که در سال ۲۰۱۳ تأسیس شد، پلتفرم عضویت در بانکداری تلفن همراه و مستقر در نیویورک است که به بیش از ۸.۵ میلیون مشتری وام، مشاوره پولی و خدمات سرمایه گذاری ارائه می‌دهد.

اگر تازه وارد هستید و نمی‌دونید از کجا باید شروع کنید، حتما به این صفحات سر بزنید:

بیت کوین چیست و چرا ارزشمند است؟

ماینینگ یا استخراج ارز دیجیتال یعنی چه؟

منبع:

cryptopotato

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.