پرداخت هزینه‌های پارکینگ با بیت کوین در سراسر اروپا

بیت کوین

راه اندازی پارکینگ دیجیتال بلژیک به اسم Seety به مشتریان برنامه اجازه می‌دهد هزینه جلسات پارکینگ در آنتورپ و بروکسل را با بیت کوین (BTC)

راه اندازی پارکینگ دیجیتال بلژیک به اسم Seety به مشتریان برنامه اجازه می‌دهد هزینه جلسات پارکینگ در آنتورپ و بروکسل را با بیت کوین (BTC) پرداخت کنند. به غیر از ارز رمزنگاری شده اصلی، این گزینه شامل شش دارایی دیجیتالی دیگر مانند اتریوم (ETH) و دوج کوین(DOGE) است.

به طور جداگانه، غول تجارت الکترونیکی ShopCom به مشتریان خود اجازه خرید با ارزهای رمزنگاری شده مختلف را نیز داده است.

ماشین خود را پارک کنید – Crypto پرداخت کنید

بر اساس گزارش رسانه‌های محلی DataNews، برنامه بلژیکی – Seety – به مشتریان امکان خرید بلیط پارکینگ با ارزهای رمزنگاری شده را داد. در حال حاضر، این پیشنهاد فقط برای شهرهای بروکسل و آنتورپ اعمال می‌شود.

مشتریانی که می‌خواهند از گزینه رمزنگاری جدید استفاده کنند، باید اعتبار Seety را از طریق برنامه خریداری کنند. در حال حاضر، آن‌ها می توانند از هفت ارز رمزنگاری شده متفاوت استفاده کنند، که شامل بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، Bitcoin Cash (BCH) Litecoin (LTC) ،Dogecoin (DOGE) ،Dai (DAI) و USD Coin (USDC) می‌شود .

Seety که توسط Hadrien Crespin و Nicolas Cognaux تأسیس شده است، یک برنامه پارک دیجیتال است که نه تنها در بلژیک بلکه در فرانسه، لوکزامبورگ و هلند نیز فعالیت می‌کند. بیش از ۳۵۰،۰۰۰ عضو فعال دارد و پیش بینی می‌کند ۴۰۰۰۰۰ یورو درآمد در سال ۲۰۲۱ داشته باشد.
Seety، بخشی از شتاب دهنده راه اندازی Start it @ KBC، حامی مشتاق ارزهای رمزنگاری شده است. پیش بینی می‌شود دارایی‌های دیجیتال در آینده دوستدار محیط زیست شوند. با این اوصاف، سیتی امیدوار شد که پذیرش جهانی بیت کوین و آلت کوین‌ها به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

اگر تازه وارد هستید و نمی‌دونید از کجا باید شروع کنید، حتما به این صفحات سر بزنید:

بیت کوین چیست و چرا ارزشمند است؟

منبع:

cryptopotato

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.