با ریزش قیمت‌ها، بازار همچنان سرمایه می‌گیرد

قیمت بیت کوین و اتریوم روند نزولی پیدا می‌کند

امروز صبح به وقت آسیا، بیت کوین به روند نزولی خود ادامه داد و طبق گزارش‌های “کوین جکو” (بزرگترین منبع داده‌های ارزهای دیجیتال قابل اعتماد

امروز صبح به وقت آسیا، بیت کوین به روند نزولی خود ادامه داد و طبق گزارش‌های “کوین جکو” (بزرگترین منبع داده‌های ارزهای دیجیتال قابل اعتماد در جهان) در حال حاضر حدود ۵۷۰۵۰ دلار آمریکا معامله می‌شود. بزرگ‌ترین ارز دیجیتال (بیت کوین)، از نظر ارزش بازار در روز دوشنبه با افزایش کوتاهی روبرو شد و از مرز ۵۹۰۰۰ دلار آمریکا عبور کرد، اما این افزایش پایدار نبود.  در تاریخ ۱۰ نوامبر، اتریوم نیز با کاهش ۱۵ درصدی نسبت به ۴۸۷۸ دلار آمریکا با ارزش ۴۱۶۹ دلاری معامله می‌شود. اما بر اساس داده‌های “CoinShares” (یک شرکت مدیریت دارایی دیجیتال که محصولات و خدمات مالی را برای سرمایه‌گذاران حرفه‌ای ارائه می‌دهد.) علیرغم اصلاحات اخیر قیمت در بازار کریپتو، محصولات سرمایه‌گذاری کریپتو در هفته‌گذشته با ورود سرمایه مواجه شدند.

شرکت “CoinShares” گفت:

هفته‌گذشته، سرمایه‌گذاران از اصلاح قیمت اخیر در بازار کریپتو، با جریان ورود سرمایه به محصولات سرمایه‌گذاری ۱۵۴ میلیون دلاری آمریکا، نگران نشدند. قیمت بیت کوین در طول هفته‌گذشته ۱۲ درصد کاهش یافت. بیت کوین در هفته‌گذشته با ورود ۱۱۴ میلیون دلار و سهم دارایی‌های تحت مدیریت (AUM) 67 درصد از محصولات سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال طی ماه‌گذشته، بیشترین جریان ورودی را به خود اختصاص داد.

CoinShares سرمایه انسانی را با زیرساخت‌ها و سیستم‌های هدفمند مطابقت می‌دهد تا به طرف‌های نهادی کمک کند تا نیازهای نقدینگی منحصربه‌فرد خود را از طریق مجموعه کاملی از معاملات، مدیریت ریسک و خدمات پوشش ریسک برآورده کنند.

صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) که اخیرا در ایالات متحده راه‌اندازی شده اند، بیش از ۹۰ درصد از ورودی‌ها به بیت کوین را شاهد بوده اند.

طبق گزارش شرکت “CoinShares”، محصولات سرمایه‌گذاری اتریوم در هفته‌گذشته شاهد ورود ۱۴ میلیون دلار آمریکا بود –  ورودی چهارمین هفته‌متوالی آن بر اساس سهام کوین از نظر قیمت اتریوم به ۸۰ میلیون دلار رسید. تونی سایکامور، (تحلیلگر ارشد بازار سیتی ایندکس) برای کمیته مشاوره حرفه ای دانشگاهی (APSA) در ایمیلی نوشت: «شکست یا نزدیک شدن به زیر ۳۸۵۰ دلار هشدار می‌دهد که افت قیمت حتی تا ۲۶۵۰ دلاری ممکن است.»

بر اساس تحقیقات “Huobi” (یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در سیشل)، شاخص‌هایی که در بازار تمایل نزولی دارند همچنان ادامه دارند و بازار قراردادهای بیت‌کوین و اتریوم نسبتا غیرفعال بوده و مبنای قراردادهای آینده نیز ثابت است.
“CoinShares”گفت:
کاردانو اولین جریان خروجی خود‌ را به مبلغ ۲.۱ میلیون دلار مشاهده کرد، در حالی که سولانا شاهد ورودی‌های ۸.۵ میلیون دلاری بود. در مقایسه با ۱۰۲ میلیون دلار و ۱۰۶ میلیون دلار پولکادات و کاردانو، سولانا تا به امروز مجموعاً ۱۷۳ میلیون دلار داشته است.
همچنین بخوانید:
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.