برتری دوج کوین از بیت کوین و شیبا اینو به عنوان روش پرداخت

ایلان ماسک (Elon Musk) معتقد است که دوج کوین (Dogecoin) در مقایسه با بیت کوین (Bitcoin) و شیبا اینو (Shiba Inu)، روشی بسیار برتر برای

ایلان ماسک (Elon Musk) معتقد است که دوج کوین (Dogecoin) در مقایسه با بیت کوین (Bitcoin) و شیبا اینو (Shiba Inu)، روشی بسیار برتر برای پرداخت می‌باشد.

رئیس تسلا (Tesla)، یک توئیت ارسال شده توسط بیلی مارکوس (Billy Markus)، یکی از بنیانگذاران کوین اصلی با مضمون سگ، یعنی دوج کوین را لایک کرد که کارمزد تراکنش‌های سه ارز دیجیتال فوق را با هم مقایسه می‌کند.

Dogecoin برتر از شیبا اینو و بیت کوین به عنوان وسیله پرداخت است!

Dogecoin برتر از شیبا اینو و بیت کوین به عنوان وسیله پرداخت است!

در اوایل این هفته، همانطور که U.Today گزارش داد، Dogecoin یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری مورد انتظار را برای کاهش چشمگیر هزینه تراکنش‌های شبکه، تنها ۰.۰۱ DOGE (تقریبا ۰.۰۰۲ دلار) در هر کیلوبایت اجرا کرد.

به دلیل بهبود عملکرد اخیر، ارسال Dogecoin بسیار ارزان‌تر از Shiba Inu مبتنی بر بیت کوین و اتریوم (Ethereum) است.

ماه گذشته، ماسک تأیید کرد که هیچ توکن SHIB ندارد، اما این مانع از آن نشد که دومین کوین بزرگ سگ‌ها به بالاترین حد خود برسد و برای مدت کوتاهی از Dogecoin پیشی بگیرد.

در اواخر ماه می (اوایل خرداد)، این مولتی میلیاردر، پس از اینکه با طرفداران بیت کوین کش (Bitcoin Cash) در بحثی درباره کارمزد تراکنش ها داشت، اختلاف خود را با نگه دارندگان بیت کوین تشدید کرد.

در ماه آگوست (مرداد)، ماسک با کارآفرین همکار، مارک کوبان (Mark Cuban) در مورد اینکه Dogecoin قوی‌ترین ارز رمزنگاری شده در تجارت است، به توافق رسید.

منبع:

u.today

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.