برداشتن ۱.۳ میلیارد دلار بیت کوین از صرافی‌ها

افزایش سرمایه‌گذاران با وجود رکود قیمت بیت کوین

با وجود افت قیمت، تعداد بیت کوین‌های برداشته شده از صرافی افزایش یافته است. علی رغم تصحیح‌هایی که باعث شدند بیت کوین ۲۰ درصد از

با وجود افت قیمت، تعداد بیت کوین‌های برداشته شده از صرافی افزایش یافته است.

علی رغم تصحیح‌هایی که باعث شدند بیت کوین ۲۰ درصد از قیمت خود را در یک هفته از دست بدهد، برخی معتقدند تقاضا برای بیت کوین افزایش خواهد یافت. طی فقط سه روز اخیر صرافی‌ها شاهد برداشت ۲۳۰۰۰ سکه بودند. این میزان کوین برابر ۱.۳ میلیارد دلار است.

۱.۳ میلیارد دلار بیت کوین از صرافی‌ها برداشته شد

بر اساس اطلاعات اسناد شده از شرکت تحلیلی Glassnode، انالیزور علی مارتینز تصحیح اخیر بیت کوین در پلتفرم دارایی‌های دیجیتال را مشخص کرد.

اطلاعات ان‌چین می‌گویند در چند روز گذشته تعداد نگه دارندگان بیت کوین علی رغم رکود قیمت آن ثابت مانده است.

این اخبار با گزارش‌هایی درمورد یکی از بزرگ‌ترین نهنگ‌های بیت کوین همراه شد. این نهنگ به خرید کردن خود ادامه داده است. برآورد می‌شود او در چند روز بیشتر از ۲۰۰ میلیون دلار بیت کوین خریده است.

با این حال میزان کوین‌های خارج شده بیشتر از سرمایه این نهنگ است. این نشان می‌دهد این خروج عوامل درونی نیز دارد.

با این وجود این هنوز به این معناست که تعداد بیت کوین‌های موجود در چرخه معاملات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش یافته است. این تقاضای خرید را کاهش می‌دهد.

سرمایه‌گذاران سود می‌کنند

همانطور که بالاتر اشاره شد این دارایی دیجیتال یک تصحیح عظیم داشته است. ببیت کوین از اوج ۶۹۰۰۰ هزار دلاری با ۲۰ درصد کاهش قیمت به ۵۶۰۰۰ دلار رسیده است.

همانطور که انتظار می‌رفت این باعث ضرر تعدادی از سرمایه گذاران شده است. فقط ۸۳ درصد از آن‌ها سود خود را حفظ کرده اند.

این رکود سرمایه‌گذاران طولانی مدت را تحت تاثیر قرار نداده است. این افراد کسانی هستند که تحت تاثیر احساسات خود قرار نگرفته اند و دارایی‌های خود را نفروخته اند.

بعد از رسیدن به رکورد ۱۳.۵ میلیون بیت کوین، برخی سرمایه گذاران طولانی مدت دارایی دیجیتال خود را فروخته اند. این رقم در کل به ۰.۷ درصد کل سرمایه آن‌ها می‌رسد.

اگه تازه واردی به این مطالب سر بزن:

ارز دیجیتال زیر درخت کریسمس

نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (۲۷ آبان)

منبع:

cryptopotato

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.