بیت کوین می‌تواند به ارز ذخیره جهانی تبدیل شود

آنتونی اسکاراموچی بیت کوین را یک استاندارد پولی و یک شبکه مالی موثر می‌داند که فقط در آینده رشد می‌کند. آنتونی اسکاراموچی، سرمایه دار آمریکایی

آنتونی اسکاراموچی بیت کوین را یک استاندارد پولی و یک شبکه مالی موثر می‌داند که فقط در آینده رشد می‌کند.

آنتونی اسکاراموچی، سرمایه دار آمریکایی معتقد است که بیت کوین یک استاندارد پولی است که می‌تواند روزی تبدیل به یک ارز ذخیره جهانی شود. او ماهیت فرار دارایی دیجیتال را با این واقعیت توضیح داد که هنوز در مراحل اولیه پذیرش قرار دارد.

بیت کوین به عنوان یک شبکه پولی موثر است

در طول مصاحبه با ناتالی برونل، موسس و شریک مدیریت SkyBridge Capital، آنتونی اسکاراموچی موضع خود را در مورد مزایای بیت کوین و توسعه آینده آن به اشتراک گذاشت.

مدیر ارشد مبحث بی ثباتی بیت کوین را خنثی کرد و گفت که این برای یک کلاس دارایی نسبتاً جدید امری عادی است و آن را با آمازون مقایسه کرد. مدیرعامل SkyBridge Capital یادآور شد که غول تجارت الکترونیک در حال حاضر یکی از شرکت‌های پیشرو است و اشاره کرد که ارز رمزنگاری شده اصلی نیز به این سمت حرکت می‌کند:

“بیت کوین بی ثبات است زیرا در مرحله پذیرش اولیه خود قرار دارد. آمازون همین منحنی فرار را ۲۴ سال پیش داشت. اما اگر برای IPO آمازون ۱۰،۰۰۰ دلار گذاشته اید، امروز ۲۱ میلیون دلار دارید. “

جالب اینجاست که این اولین بار نیست که اسکاراموچی چنین مقایسه ای می‌کند. در ماه مارس، او عملکرد دارایی را با سهام آمازون مقایسه کرد و بر این باور بود که بیت کوین بهتر از طلا است.

اسکاراموچی در ادامه افزود که بیت کوین تنها یک ارز نیست. در واقع یک شبکه مالی موثر و یک استاندارد پولی است. به گفته وی، مهم‌ترین مزیت دارایی عدم تمرکز آن است:

بیت کوین غیر متمرکز است. و زمانی که قدرت را در اختیار مردم می‌گذارید، ابزارهای مالی بهتر کار می‌کنند تا زمانی که دولت مسئولیت آن را بر عهده دارد. “

تحقیقات خود را انجام دهید

با وجود ستایش ارز دیجیتال اولیه به عنوان یک ابزار مالی بسیار موفق، اسکاراموچی گفت که حمایت او تنها برای آن نیست. او در سایر دارایی‌های دیجیتالی، از جمله دومین دارایی بزرگ، اتریوم، شایستگی دارد.

وی همچنین از مردم خواست اطلاعات بیشتری در مورد فضای ارز رمزنگاری شده کسب کنند. حتی اگر در مورد بازار شک دارند، باید دلیل آن را بدانند:

“درک کنید که چرا نمی‌خواهید بیت کوین داشته باشید، فقط به طور خودکار نگویید:” اوه، این سم موش است. “

در مورد سرمایه گذاری‌های اولیه در این زمینه، اسکاراموچی به مردم توصیه کرد که بیش از ۵ درصد از کل پس انداز خود را در آن اختصاص ندهند. بنابراین، در صورت افزایش قیمت، آن‌ها همچنان از سود ثابت برخوردار خواهند بود. از سوی دیگر، اگر ارزش بیت کوین شروع به کاهش کند (که او شک دارد)، ضرر ناچیز خواهد بود.

اگر تازه وارد هستید و نمی‌دونید از کجا باید شروع کنید، حتما به این صفحات سر بزنید:

بیت کوین چیست و چرا ارزشمند است؟

ماینینگ یا استخراج ارز دیجیتال یعنی چه؟

منبع:

cryptopotato

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.