تحلیل تکنیکال بایننس کوین (BNB) – سه‌شنبه ۹ شهریور

بایننس کوین

بایننس کوین (BNB) با توجه به اینکه با یک سطح مقاومتی مهم مواجه است، به همین دلیل در تلاش است که روند صعودی خود را

بایننس کوین (BNB) با توجه به اینکه با یک سطح مقاومتی مهم مواجه است، به همین دلیل در تلاش است که روند صعودی خود را حفظ کند.

عدم تثبیت قیمت منجر به کاهش BNB به سطوح حمایتی شد.

سرمایه گذاران می‌توانند از خریداران انتظار بازگشت داشته باشند و در نتیجه آن، رشد قیمت این آلت کوین حاصل می‌شود.

با این حال، با توجه به ساختار ناپایدار و مبهم بازار ارز های دیجیتال، اگر بایننس کوین نتواند به بالای مقاومت مذکور بازگردد، در محدوده ثابتی حرکت خواهد کرد.

BNB صعود یا نزول؟

بایننس کوین آماده یک روند صعودی جدید قیمت بایننس کوین از ۲۱ اوت (۳۰ مرداد ) تا ۲۶ اوت (۴ شهریور) ۱۵ درصد افزایش یافت و از سد مقاومت ۵۱۷.۱۷ دلاری عبور کرد، اما گاوها نتوانستند روند صعودی خود را حفظ کنند و در نتیجه سرمایه گذاران وادار به سیو سود شدند و قیمت در نهایت ۱۳ درصد اصلاح شد.

BNB در حال حاضر سطح حمایت ۴۴۹.۵۶ دلاری را مورد امتحان قرار می‌دهد و در اینجا می‌توانیم شاهد یک کام بک از سوی خریداران باشیم که به یک حرکت شدید صعودی منجر می‌شود.

در برخی از شرایط، این روند صعودی می‌تواند از سد تقاضای ۴۳۴.۱ دلاری شروع شود. در هر صورت، قیمت بایننس کوین به احتمال زیاد،۲۷ درصد افزایش می‌یابد و از سد مقاومت ۵۱۷.۱۷ دلاری عبور کرده و در مسیر رسیدن به سطح ۵۷۱.۳۲ دلاری قرار می‌گیرد.

در شرایط بسیار صعودی، این روند صعودی می‌تواند تا سطح ۶۰۳.۸۸ دلاری ادامه یابد که تقریباً ۳۴ درصد صعود را شامل می‌شود.

نمودار ۱ روزه جفت ارز BNB/USDT علیرغم اینکه به نظر می‌رسد همه چیز برای قیمت بایننس کوین خوب پیش می‌رود، اما با شکست حمایت ۴۴۹.۵۶ دلاری خریداران را به طور بالقوه تضعیف می‌کند. بسته شدن کندلی قاطع زیر سد تقاضای بعدی در ۴۳۴.۱ دلار، کف پایین‌تری را ایجاد می‌کند که در نتیجه ی آن، سناریوی صعودی باطل می‌شود. در چنین حالتی‌، BNB می‌تواند به ترتیب به ۴۰۷.۸۳ دلار و ۳۷۸.۱۶ دلار سقوط کند.

 

اگر تازه وارد هستید و نمی‌دونید از کجا باید شروع کنید، حتما به این صفحات سر بزنید:

بیت کوین گل سر سبد بازار!

راهنمای انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال

از کجا بیت کوین بخرم؟

منبع:

fxstreet

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.