تحلیل تکنیکال بیت کوین

بیت کوین

قیمت بیت کوین در نزدیکی سطح ۴۹۵۰۰ دلار مبنای حمایتی قدرتمندی تشکیل داد و به این ترتیب روند افزایشی جدیدی را آغاز کرد. BTC برای

قیمت بیت کوین در نزدیکی سطح ۴۹۵۰۰ دلار مبنای حمایتی قدرتمندی تشکیل داد و به این ترتیب روند افزایشی جدیدی را آغاز کرد. BTC برای حرکت به یک منطقه مثبت، منطقه مقاومت کلیدی ۵۰۰۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ را شکست.

در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD بالای یک خط روند نزولی اصلی با مقاومتی نزدیک به ۵۰۰۰۰ دلار قیمت شکسته شد. این جفت ارز به خوبی از سطح ۵۱۰۰۰ و ۵۱۵۰۰ دلار گذشت، با قیمتی نزدیک به ۵۲۰۰۰ دلار معامله شد و بالاترین سطح قیمت خود را در نزدیکی ۵۱۹۵۰ دلار تشکیل داد.

بیت کوین در حال حاضر پایین تر از مقاومت ۵۲۰۰۰ دلاری در حال تحکیم است. اولین حمایت اصلی نزدیک به سطح ۵۱۵۰۰ دلار واقع است. حمایت بعدی نیز می تواند در سطح فیبوناچی اصلاحی ۲۳.۶٪ حاصل از حرکت صعودی ۴۹۵۱۲ دلار به ۵۱۹۵۰ دلار قرار داشته باشد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین

در حال حاضر حمایت اصلی نزدیک به سطح ۵۰۶۰۰ دلار شکل می‌گیرد که به سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰ درصدی حرکت صعودی ۴۹۵۱۲ دلار به ۵۱۹۵۰ دلار نزدیک است. در صورت شکست نزولی قیمت زیر محدوده حمایتی ۵۰۶۰۰ دلار، قیمت می تواند روند نزولی خود را ادامه دهد. در این حالت، قیمت می‌تواند حمایت ۵۰۰۰۰ دلاری و SMA ساعتی ۱۰۰ را دوباره لمس کند.

اگر بیت کوین بالاتر از محدوده حمایتی ۵۰۶۰۰ دلار و SMA ساعتی ۱۰۰ باقی بماند، می‌تواند افزایش بیشتر قیمت را تجربه کند. اولین مقاومت در این مسیر صعودی نزدیک به سطح ۵۱۹۵۰ دلار خواهد بود.

اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۵۲۰۰۰ دلار مانع حرکت بیشتر این ارز می‌شود. نزدیک شدن به سطح ۵۲۰۰۰ دلار می تواند قیمت را در آینده نزدیک افزایش دهد. مانع بزرگ بعدی پیش روی گاوها می‌تواند نزدیک منطقه ۵۳۲۰۰ دلار باشد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز BTC/USD کم کم در منطقه صعودی شتاب می‌گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD اکنون در منطقه اشباع خرید قرار دارد.

حمایت اصلی: ۵۱۳۵۰ و ۵۰۶۰۰ دلار

مقاومت اصلی: ۵۱۹۵۰ و ۵۲۰۰۰ و ۵۳۲۰۰ دلار

 

اگر تازه وارد هستید و نمی‌دونید از کجا باید شروع کنید، حتما به این صفحات سر بزنید:

بیت کوین چیست و چرا ارزشمند است؟

منبع:

newsbtc

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.