سقوط بیت کوین باعث افزایش قیمت آن می‌شود

در هفته گذشته بیت کوین بر اثر اصلاح کاهش قیمت داشته است. این اتفاق کل بازار را در بهت و نگرانی فرو برده است با

در هفته گذشته بیت کوین بر اثر اصلاح کاهش قیمت داشته است. این اتفاق کل بازار را در بهت و نگرانی فرو برده است با این حال عده ای آن را یک خبر بد تلقی نمی‌کنند. ارزش این دارایی به زیر ۶۰۰۰۰ دلار رسیده است و باعث شده است سرمایه‌گذاران فکر کنند بازار خرسی فرا رسیده است. سرمایه‌گذاران جدید بیشترین میزان هیجان را تجربه کرده اند و بخش اعظمی از سرمایه خود را فروخته اند.

اصلاح‌های بازار بعد از پامپ ضروری و مفید اند با این حال آنالیز بازار می‌گوید که این اصلاح به خصوص می‌تواند برای رشد این دارایی منافعی داشته باشد.

بابت دامپ ممنون باشید

BOOX به تازگی آنالیزهای خود را منتشر کرده است و نظرات خود در مورد وضعیت فعلی بازار را به اشتراک گذاشته است. آنالیزها می‌گویند این اصلاح برای بیت کوین خوب بوده است. این نوع اصلاح‌ها برای یک بازار سالم ضروری اند. گاوها باید بابت اصلاح ممنون باشند.

فروش‌های اخیر نیز برای بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بد نبوده اند. با وجود اینکه خرس‌ها معتقد اند قیمت بیت کوین بالاتر نخواهد رفت، اشتباه می‌کنند. BOOX همچنین توضیح داد که بازار علی رغم از دست دادن ۲۰% سرمایه، در حال نزدیک شدن به زمستان ارز دیجیتال است.

و این حقیقت که قیمت بیت کوین بیشتر از ۵۰۰۰۰ دلار، که یک سطح مهم برای بیت کوین است، باقی مانده است نشان می‌دهد بیت کوین هنوز هم قدرتمند است.

با این حال اگر قیمت بیت کوین به زیر ۵۰۰۰۰ دلار برسد احتمالا سقوط بیشتری خواهد داشت و به زیر ۳۰۰۰۰ دلار خواهد رسید. البته شکست سطح ۵۰۰۰۰ دلاری به یک اتفاق غیرمنتظره نیاز دارد.

بیت کوین به ۱۰۰۰۰۰ دلار می‌رسد

آنالیزورها همچنین یک پیشگویی بسیار مطرح شده در دنیای رمز ارز را ذکر کرده اند. آن پیشگویی چیزی نیست جز رسیدن بیت کوین به ۱۰۰۰۰۰ دلار. BOOX این قیمت را برای ۲۰۲۲ پیشبینی کرده است که البته بدون مانع نیست. آن‌ها در گزارش خود گفته اند که در صورت افزایش تا ۶۰۰۰۰ دلار بیت کوین به یک اوج دوباره خواهد رسید. همچنین گفته شده این دارایی قبل از رسیدن به ۱۰۰۰۰۰ دلار به سطح ۷۵۰۰۰ دلار خواهد رسید.

بیت کوین تعدادی محور برای ۵۰۰۰۰ دلار ساخته است. بهتر است گاوها تمام نیروی خود برای حفظ این بازار را به کار بگیرند تا این نقطه را حفظ کنند که برای اضافه شدن به پوزیشن‌ها مناسب است.

این رکودها به نفع ارز پیشرو است. قیمت‌ها تا جای ممکن ثابت اند و دارایی را برای صعود تا ۶۰۰۰۰ دلار آماده می‌کنند. بیت کوین در روز گذشته به ۵۹۰۰۰ دلار رسید و برای یک بازار گاوی آماده می‌شود.

اگه تازه واردی به این مطالب سر بزن:
آیا بیت کوین از ۵۵۰۰۰ دلار کمتر می‌شود؟

ایلان ماسک ۱ میلیارد دیگر از سهام تسلای خود را فروخت

منبع:

newsbtc

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.