تیم محبوب هلندی بر پایه رمز ارزها

تیم فوتبال اروپایی فیلیپس اسپورت ورنینگین معروف به PSV آیندهوون، با صرافی محلی ارزهای رمزنگاری شده همکاری امضا کرد. بخشی از شرایط حکم می‌کند که

تیم فوتبال اروپایی فیلیپس اسپورت ورنینگین معروف به PSV آیندهوون، با صرافی محلی ارزهای رمزنگاری شده همکاری امضا کرد. بخشی از شرایط حکم می‌کند که باشگاه کل حامی مالی بیت کوین را دریافت می‌کند.

PSV آیندهوون بیت کوین دریافت می‌کند

این باشگاه اروپایی اوایل این هفته همکاری خود را با Anycoin Direct اعلام کرد و تاکید کرد که PSV به یکی از اولین تیم‌های بزرگ فوتبال در اتحادیه اروپا تبدیل می‌شود که کل حمایت مالی خود را با ارز رمزنگاری شده اصلی پرداخت می‌کند.

CryptoPotato با Sander Jacobs،  مدیر حساب و توسعه کسب و کار باشگاه آیندهوون تماس گرفت، وی تأیید کرد که PSV وجوه خود را در BTC نگه می‌دارد، اما در صورت کاهش شدید ارزش دارایی، ضرر آن متوقف می‌شود.

جیکوبز همچنین خاطرنشان کرد که تیم به پیشرفت‌های امیدوار کننده صنعت دارایی‌های دیجیتال اعتقاد دارد و افزود که چندین باشگاه در هلند به دنبال مشارکت‌های مشابه با صرافی‌ها نیز هستند.

شایان ذکر است که این قرارداد حمایتی بین صرافی ارزهای رمزنگاری شده و یک تیم فوتبال هلندی بی سابقه است. در اوایل سال جاری، یک باشگاه محلی دیگربه نام AZ Alkmaar با بیت کوین میستر همکاری کرد و بخشی از قراردادهای حمایتی را در BTC دریافت کرد.

رمز ارز و بیت کوین بسیار امیدوار کننده هستند

این بیانیه نشان می‌دهد که PSV کیف‌های مورد نیاز BTC را برای تسهیل قرارداد مشارکت و دریافت وجوه ایجاد کرده است. Frans Janssen، مدیر بازرگانی PSV، اظهار داشت که “امکانات و آینده ای که دنیای ارزهای رمزنگاری شده ارائه می‌دهد بسیار امیدوار کننده است”.

او معتقد است که مکان باشگاه، در قلب منطقه Brainport باعث می‌شود که همیشه بسیار نوآورانه باشد و فضای دارایی‌های دیجیتالی “به خوبی در این تصویر قرار بگیرد.”

COO از Lennert Vlemmings گفت:

PSV که در منطقه بزرگ شده است، همیشه به من بسیار نزدیک بوده است. به عنوان یک شرکت فناوری از منطقه Brainport، ما بسیار مشتاق هستیم که با PSV کار کنیم.

اگر تازه وارد هستید و نمیدونید از کجا باید شروع کنید، حتما به این صفحات سر بزنید:

بیت کوین گل سر سبد بازار!

راهنمای انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال

از کجا بیت کوین بخرم؟

منبع:

cryptopotato

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.