جلسه غیر علنی شرکت Fidelity با SEC برای تصویب صندوق قابل معامله بیت کوین

شرکت خدمات مالی چند ملیتی Fidelity Investments به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده فشار آورده است تا صندوق قابل معامله بیت کوین (EFT)

شرکت خدمات مالی چند ملیتی Fidelity Investments به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده فشار آورده است تا صندوق قابل معامله بیت کوین (EFT) خود را تصویب کند.

یک جلسه خصوصی در ۸ سپتامبر بین تام جسوپ، رئیس Fidelity Assets و شش نفر از مدیران شرکت و چندین مقام SEC برگزار شد. مدیران مالی دلایل متعددی را مطرح کردند که چرا تنظیم کننده باید محصول سرمایه گذاری را تأیید کند. این موارد شامل افزایش تقاضا برای دارایی‌های دیجیتال و محصولات مرتبط، رواج وجوه مشابه در سایر کشورها و افزایش پذیرش بیت کوین است.

در جلسه‌ای که مزایای محصول بیت کوین بیان شد، آن‌ها تنظیم کننده‌های بازار توسعه یافته جهانی محصولات قابل معامله بیت کوین (ETP) در کانادا، آلمان، سوئیس و سوئد را نیز تأیید کردند.

در پاسخ به اظهارات ماه گذشته گری جنسلر، رئیس SEC مبنی بر امکان بررسی فقط محصولات بیت کوین استدلال کرد که پایبندی دقیق به قانون ۱۹۳۳ به بورس اجازه می‌دهد محصولات را فهرست و یا آن را مبادله کنند.

قانون اوراق بهادار ۱۹۳۳ پس از سقوط بازار سهام در سال ۱۹۲۹ به منظور حمایت از سرمایه گذاران با وضع قوانینی در برابر اظهارات غلط و فعالیت‌های کلاهبرداری تصویب شد. Fidelity معتقد است که این قوانین بسیار سختگیرانه هستند و بازارها اکنون شفاف‌تر و تثبیت شده‌تر هستند.

“ما معتقدیم محصولات مبتنی بر آینده بیت کوین یک مرحله موقت ضروری قبل از ETP بیت کوین نیستند. شرکت‌ها باید بتوانند تقاضای سرمایه گذاران برای مواجهه مستقیم با بیت کوین را از طریق ETP ها برآورده کنند زیرا بازار بیت کوین بالغ شده است و می‌تواند از آن‌ها حمایت کند. “

همچنین استدلال شد که بازار قبلاً به “درامد قابل توجه” رسیده و نقدشوندگی عمیقی دارد که توسط استانداردهای خود SEC تعریف شده است.

دارایی‌های دیجیتالی Fidelity علیرغم وجود اداری قانونی در حال گسترش فعالیت‌های خود است. بر اساس گزارش بلومبرگ، این شرکت قصد دارد تعداد کارکنان دارایی رمزنگاری خود را تا پایان سال تا ۷۰ درصد افزایش دهد.

اگر تازه وارد هستید و نمی‌دونید از کجا باید شروع کنید، حتما به این صفحات سر بزنید:

بیت کوین چیست و چرا ارزشمند است؟

ماینینگ یا استخراج ارز دیجیتال یعنی چه؟

منبع:

cointelegraph

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.