خبرهای خوب برای بیت کوین، در هفته آینده قیمت افزایش خواهد داشت

قیمت بیت کوین در هفته آینده افزایش خواهد داشت.

یک تحلیل‌گر و تریدر معروف ارز دیجیتال یک رشد سریع را برای بیت کوین پیشبینی کرد. او همچنین گفت آلتکوین‌ها نیز دارند برای یک موج

یک تحلیل‌گر و تریدر معروف ارز دیجیتال یک رشد سریع را برای بیت کوین پیشبینی کرد. او همچنین گفت آلتکوین‌ها نیز دارند برای یک موج بزرگ آماده می‌شوند.

او با اسم مستعار کاپو در اکانت توییتر خود اعلام کرد که به نظر او همانطور که آمار منابع مالی به دلیل اصلاح اخیر منفی می‌شوند، قیمت BTC آماده رشد است. او گفت سناریو اصلی احتمالا شبیه عکس زیر خواهد بود.

نمودار یک تحلیل‌گر معروف از سناریوی احتمالی از رشد بیت کوین

اینکه آمار منابع مالی منفی است نشان دهنده دو حالت است. یک اینکه سرمایه‌گذاران در حال ضرر اند و دو اینکه آن‌ها فکر می‌کنند اصلاحات ادامه خواهند داشت و انتظار یک بازار خرسی را دارند.

در رالی بیت کوین، سرمایه‌گذران مضرور باید پوزیشن‌های خود را ببندند و ارز بیشتری بخرند تا یک حمایت قوی برای موج جدید ایجاد شود.

کاپو همچنین گفت تا زمانی که منابع مالی منفی اند یک افزایش قیمت سریع مورد انتظار است.

این تحلیل‌گر همچنین گفت که رکود اخیر بیت کوین به دلیل اخبار مربوط به کرونا است. به عقیده او این رکود شبیه افت مشابه در ۲۰۲۰ است. این افت نیز به دلیل اخبار کرونا بود.

رکود قیمت بیت کوین به دلیل اخبار کرونا

او گفت آلتکوین‌ها نیز قیمت‌های سهمی وار دارند.

قیمت‌های آلتکوین ها نیز سهمی وار است.

بر اساس چارت‌های کاپو، ارزش ۱۳۵ ارز برتر بعد از بیت کوین تا ۳ میلیارد دلار افزایش خواهد داشت. او می‌گوید که در حال حاضر کاملا روی آلتکوین‌ها سرمایه گذاری کرده اند. همچنین او گفت ارزهایی که بعد از اصلاح سریع‌ترین رشد را داشته اند زیر نظر دارد.

مطالب مشابه:

نوید روزهای سبز برای بیت کوین

آغاز همکاری صرافی GEMINI با بزرگ‌ترین بانک کلمبیا

تحلیل تکنیکال امروز:

تحلیل تکنیکال اتریوم، ۱۷ آذر

منبع:

dailyhodl

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.