خرده فروش‌ها به جای بیت کوین شیبا اینو می‌خرند

سرمایه گذاران خرده فروش به شیبا اینو علاقه پیدا کرده اند و از بیت کوین رو برگردانده اند.

به گفته گوگل ترندز بیت کوین هنوز شاهد سرمایه گذاران خرده فروش نیست. در حال حاضر شیبا اینو مورد توجه قرار گرفته است. سرمایه گذاران

به گفته گوگل ترندز بیت کوین هنوز شاهد سرمایه گذاران خرده فروش نیست. در حال حاضر شیبا اینو مورد توجه قرار گرفته است. سرمایه گذاران خرده فروش همیشه نقش مهمی در فضای ارزهای دیجیتال داشته اند اما به نظر می‌آید هنوز به بیت کوین نرسیده اند. حداقل این چیزی است که جستجوهای گوگل برای بزرگ‌ترین ارز دیجیتال نشان می‌دهد. در همین حال به نظر می‌رسد آن‌ها یک علاقه مندی جدید پیدا کرده اند, شیبا اینو.

خرده فروش‌ها بیت کوین نمی‌خرند

بیت کوین و سرمایه گذاران خرد اغلب دست به دست هم داده اند. زمانی که این ارز دیجیتال به قیمت ۲۰۰۰۰ دلار رسید, عمدتا سرمایه گذاران کوچک پشت آن بودند. چند سال بعد اتفاقی مشابه این افتاد. در آن زمان بیت کوین از ارزش ماه آوریل خود استفاده کرد و با حمایت سرمایه گذاران خرده پا رو به رو شد. بعد از آن جستجوهای گوگل در مورد خرید بیت کوین به طرز معنا داری افزایش یافت.

با این حال اکنون وضعیت کاملا متفاوت به نظر می‌رسد. همانطور که چند هفته پیش اشاره شد, تعداد جستجوهایی با موضوع خرید بیت کوین هنوز کم است. با این حال این رمز ارز به رکورد ۶۷۰۰۰ دلار رسید. با وجود این دستاورد جستجوها به سختی افزایش یافتند.

به طور مشابه میزان جستجوی “خرید بیت کوین” نیز پایین است. تعداد این نوع جستجوهای گوگل در اوایل سال جاری و در میان اوج‌های قبلی افزایش یافت, اما قبل و بعد از آخرین مورد به ۶۷۰۰۰ به سختی افزایش داشته است.

شیبا اینو: علاقه مندی جدید خرده فروش‌ها

جستجوهای گوگل نشان می‌دهد سرمایه گذاران خرده پا در عرصه رمز ارز هستند. اما آن‌ها به دنبال اتریوم بیت کوین ریپل یا بایننس کوین نیستند. آن‌ها حتی احساسات قبلی ۲۰۲۱ یعنی دوج کوین و سیف مون را نیز فراموش کرده اند. در عوض سرمایه گذاران خرده پا به دنبال قاتل دوج کوین یعنی شیبا اینو هستند.

بر اساس آمار, جستجوهای هفتگی ارزش شیبا اینو که اوایل سال جاری پیشبینی شده بود را تغییر می‌دهند. در واقع این میم کوین به سرعت از پیشبینی سبقت خواهند گرفت. قیمت این ارز در این هفته رکورد جدیدی ثبت کرده و دو برابر شده است.

این با رونق اخیر شیبا اینو مصادف شد. این ارز سال گذشته به عنوان یک میم کوین منتشر شد. از نظر پذیرش در خرده فروشی و شیب آرمی (SHIB Army) عظیمی که در حال گسترش است, پیشرفت چشمگیری داشته است.

مسلما این ارز با بازگشت سرمایه بیش از صد میلیون درصد بهترین عملکرد را از ابتدای سال داشته است. شانس فراموشی چنین سودی برای سرمایه گذاران خرده پایی که سودهای سریع را ترجیح می‌دهند, تقریبا صفر است.

با این حال جامعه ارزهای دیجیتال شاهد آمدن و رفتن بسیاری از روندهای مشابه بوده است. بسیاری از این روندها منجر به دردهای گسترده برای کسانی که دیر به مهمانی رفته اند شده است. این لزوما به این معنی نیست که همان تقدیر منتظر شیبا اینو است.

سرمایه گذاران آینده باید بر روی تحقیقات مناسب برای دلیل خرید یک دارایی تمرکز کنند.  این که یک سرمایه در حال حاضر پر طرفدار است کافی نیست.

اگه تازه واردی به این مطالب سر بزن:

ناتوانی در فروش توکن Squid بعد از افزایش ۱۱۰۰۰۰ درصدی

Defi Aave با فرار سرمایه رو به رو می‌شود

منبع:

cryptopotato

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.