سر و کله نهنگ‎‌‌ها دوباره پیدا شد

بیت کوین

جمع آوری بیت کوین پس از وقفه ای کوتاه از سر گرفته می‌شود،سومین نهنگ بزرگ بیت کوین دیروز خرید کرد. نهنگ مرموز بیت کوین (BTC)،

جمع آوری بیت کوین پس از وقفه ای کوتاه از سر گرفته می‌شود،سومین نهنگ بزرگ بیت کوین دیروز خرید کرد.

نهنگ مرموز بیت کوین (BTC)، که اخیراً به صورت مداوم حسابش در صرافی Coinbase فعال بود، استراتژی خود را برای بزرگ‌ترین ارز رمزنگاری شده، تغییر داد. داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که آن‌ها بیش از ۵۰۰ بیت کوین در روزهای پنجشنبه و جمعه جمع آوری کرده اند.

بازگشت نهنگ بیت کوین به خرید

وبسایت CryptoPotato قبلاً برخی از رفتارهای این نهنگ خاص، که آدرس بیت کوین آن با WKDfHQ به پایان می‌رسد را در مورد هولد های BTC گزارش کرده است. به عنوان مثال، داده‌ها نشان می‌دهد که آن‌ها در آوریل (فروردین) نزدیک به بالاترین سقف قیمت، حدود ۶۰,۰۰۰ دلار در حال فروش بوده اند.

چند ماه بعد، آن‌ها برای خرید سکه‌های بیشتر از کف قیمتی زیر ۴۰ هزار دلار استفاده کردند. این امر پس از آن صورت گرفت که FUD (ترس،شک و تردید) زیادی بر بازار تأثیر گذاشته بود، که از سوی ایلان ماسک و چین آمده بود و بیت کوین در چند هفته بیش از ۵۰ درصد قیمت خود را اصلاح کرد.

در اواخر ژوئیه (اوایل مرداد)، آن‌ها دوباره مقدار قابل توجهی از بیت کوین‌های هولد شده را به صرافی کوین بیس وارد کردند. همین امر در چند مورد در ماه اوت (مرداد) نیز رخ داد. در حقیقت، این آدرس از ۲۱ جولای (۳۰تیر)، درست یک روز پس از آخرین سقوط شدید که در آن قیمت BTC به زیر ۳۰ هزار دلار کاهش یافت، ورودی بیت کوین نداشته است.

نظر تحلیلگر CryptoQuant

با این حال، همانطور که یکی از تحلیلگران CryptoQuant از طریق توییتر VentureFounder، اشاره کرده است، آن‌ها هولد و جمع آوری بیت کوین را از سر گرفته اند.

وی خاطرنشان کرد که این کیف پول متعلق به نهنگ در ۲۷ آگوست (۵شهریور)، ۴۶۶ واحد بیت کوین در قیمت ۴۷,۴۰۰ دلار خریداری کرد. این امر پس از خرید دیگر و معتدل ۳۸ بیت کوین در ۲۶ آگوست انجام شد. ارزش کل ۵۰۴ کوین و در مجموع ۲۴ میلیون دلار با قیمت روز جمعه است. شایان ذکر است که هر دو انتقال به آدرس آن‌ها از کیف پول Coinbase انجام شده است.

 

نهنگ

نهنگ بیت کوین

منبع:

cryptopotato

اگر تازه وارد هستید و نمیدونید از کجا باید شروع کنید، حتما به این صفحات سر بزنید:

بیت کوین گل سر سبد بازار!

راهنمای انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال

از کجا بیت کوین بخرم؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.