درخواست بایننس از کاربران برای بازگردانی دوج‌کوین‌ها

درخواست بایننس از کاربران برای بازگردانی دوج‌کوین‌ها پس از بروزرسانی

جدیدترین بروز رسانی در شبکه Dogecoin منجر به مشکلاتی در صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال در جهان، Binance، شده است. گزارش‌هایی منتشر شده است که نشان

جدیدترین بروز رسانی در شبکه Dogecoin منجر به مشکلاتی در صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال در جهان، Binance، شده است. گزارش‌هایی منتشر شده است که نشان می‌دهد این شرکت از برخی از کاربران خود خواسته است تا رمزارزهایی که ظاهراً سال‌ها گیر کرده‌اند و اکنون دوباره ظاهر شده‌اند را، برگردانند.

معضل دوج کوین در پیشخوان بایننس

این میم کوین محبوب در اوایل این هفته بروز رسانی ۱.۱۴.۵ خود را انجام داد که برای رفع برخی مشکلات امنیتی، کاهش هزینه تراکنش ها و بهبود عملکرد کلی طراحی شده بود. تا حدودی انتظار می رفت، این حرکت از طرف معروف ترین حامی آن، ایلان ماسک(Elon Musk) حمایت شد.

با این حال، این بروزرسانی مشکلاتی را برای بایننس ایجاد کرد زیرا این شرکت اعلام کرد که “یک مشکل جزئی در برداشت‌های شبکه DOGE” کشف کرده است. در نتیجه، صرافی به طور موقت برداشت‌های شبکه DOGE را به حالت تعلیق درآورد و همچنین برای حل آن با تیم توسعه‌دهنده Dogecoin تماس گرفت.

ظاهراً این وضعیت برای برخی از کاربران رو به وخامت گذاشته است، بسیاری از آنها به توییتر اعتراض کردند که بایننس با آنها تماس گرفته است تا دوج کوین ها را درخواست کند.

کالین وو(Colin Wu)، روزنامه‌نگار چینی نیز در این باره گزارش داد و گفت که برخی از تراکنش‌هایی که سال‌ها پیش شکست خورده‌اند، اکنون انجام شده‌اند، به این معنی که کاربران قدیمی تر، توکن‌های ظاهرا گمشده DOGE را دریافت کرده‌اند. وو همچنین اضافه کرد که بایننس برای بازگرداندن وجوه با این مشتریان در تماس بوده است.

مشکل کارمزد کمتر

تیم توسعه‌دهندگان Dogecoin در توییتر تأیید کرد که برخی از تراکنش‌ها واقعاً بیش از یک سال پیش در Binance گیر کرده بودند و دو طرف برای رفع آن در تماس بودند.

در حالی که در آن زمان قادر به حل آن نبودند، توسعه‌دهندگان Dogecoin دیروز بروزرسانی را انجام دادند که تراکنش‌های مورد بحث پس از بروزرسانی ۱.۱۴.۵ با موفقیت انجام شده‌اند.

تیم، موفقیت حال حاضر را به کارمزدهای با تراکنش کمتری که با ارتقاء جدید به وجود آمد، نسبت داد، که مشکل اولیه ی زمانی بود که آنها گیر کردند.

منابع

cryptopotato.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.