دولت انگلستان: بیت کوین ماه آینده صعود خواهد کرد

دبیرخانه انگلستان می‌گوید با توجه به روند گذشته بیت کوین در ماه آینده صعود خواهد کرد.

پست اخیر دبیرخانه دولت انگلستان در حال دست به دست شدن در اینترنت است. این پست که توسط سردبیر دبیرخانه، اسکات وی‌گود نوشته شده است

پست اخیر دبیرخانه دولت انگلستان در حال دست به دست شدن در اینترنت است. این پست که توسط سردبیر دبیرخانه، اسکات وی‌گود نوشته شده است دیدگاهی عالی نسبت به بیت کوین دارد. در حالی که سرمایه‌گذاران بخاطر وضع آشفته بازار نگرانند وی‌گود از تجربه سرمایه گذاری در ارز دیجیتال گفت که در دوازده ماه اخیر سرمایه او را ۷۰ درصد افزایش داده است.

بخشی از این پست:

با توجه به روند همیشگی بازار در گذشته این افت‌ها نگران کننده نیستند و قیمت‌ها به زودی دوباره اوج خواهند گرفت. این رکود و احیا یک پول بک برای خط روند طولانی مدت است. با در نظر داشتن این و نگاه به روند گذشته می‌توان یک رنود صعودی برای ماه آینده انتظار داشت.

چرخه انگلستان و ارز دیجیتال

البته این پست مثبت با نظرات قبلی دولت این کشور در مورد رمز ارز متفاوت است. جدل‌های زیادی بین سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال و دولت انگلستان وجود داشته است. در سال‌های اخیر انگلستان از استفاده از ارزهای دیجتال سر باز زده است. کمتر از یک هفته پیش صرافی‌ها از HMRC ضربه سختی خوردند.

پیش از این لیزا موناکو، معاون دادستان ایالات متحده به همراه مقامات بخش امنیتی با پرتی پاتل دیدار کردند. در این ملاقات هر دو طرف توافق کردند که تمرکز روی موارد غیر قانونی را افزایش دهند و گفت و گو در مورد تهدیدهای نوظهور علیه امنیت ملی را نیز ادامه دهند.

به نظر می‌رسد ارزهای دیجیتال در خطر اند. زیرا به تازگی ممنوعیت‌های جدیدی علیه آن‌ها در انگلستان اجرا شده است. این محدودیت‌ها برای جلوگیری از تغییرات اقلیمی هستند.

مطالب مشابه:

متاورس شیبا را می‌سوزاند

آشفتگی بازار و زرنگی هکرها – سرقت ۲۰۰ میلیون دلار

منبع:

zycrypto

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.