رشد ۱۷۰ درصدی چیلیز (CHZ) با راه اندازی توکن NFT

chiliz

Chiliz.net اولین صرافی دنیا است که ارز دیجیتال را وسیله‌ای برای کسب درآمد در جهان ورزش قرار داده است. این صرافی به سرمایه‌گذاران علاقه‌مند در

Chiliz.net اولین صرافی دنیا است که ارز دیجیتال را وسیله‌ای برای کسب درآمد در جهان ورزش قرار داده است. این صرافی به سرمایه‌گذاران علاقه‌مند در دنیای فوتبال و دیگر ورزش‌ها امکان حدس زدن و معامله کردن تیم‌های محبوب آنها را می‌دهد. چیلیز با هدف کسب درآمد از طرفداران ورزش ابزارهای بلاکچینی را در اختیار سرگرمی و ورزش قرار داده است.

با ارائۀ نوع جدیدی از توکن NFT بازی کامپیوتری و داشتن اکوسیستمی به سرعت در حال رشد، قیمت توکن CHZ رشد چشم گیری پیدا کرده و این پروژه نمایشی از فاندامنتالی قدرتمند به راه انداخته است.
امسال همکاری‌های قابل توجهی را میان فعالان حوزۀ رمز ارز و لیگ‌های بزرگ ورزشی، تیم‌ها و به شخصه خود بازیکن‌ها شاهد بوده‌ایم. این روزها بازیکنان مطرح با انتشار نسخه‌های محدودی از توکن‌های NFT و سایر امتیازات با استفاده فناوری بلاک چین و رمز ارز، با طرفداران خود تعامل برقرار می‌کنند.
یکی از پروژه‌هایی که اخیراً با تمرکز بر دنیای ورزش و کمک به تعامل بیشتر هواداران با تیم‌ها و بازیکنان مورد علاقۀ شان از محبوبیت قابل توجهی برخوردار شده چیلیز (CHZ) می‌باشد؛ شبکۀ بلاک چینی پشت Socios.com، پلتفرم ارائه دهندۀ بستری برای تعامل هواداران و بازیکنان.
باتوجه به داده‌های ارائه شده توسط TradingView و Cointelegraph Markets Pro، قیمت CHZ از زمانی که در ۲۹ سپتامبر به کف قیمتی $۰.۲۴۳ نشست، با ۱۷۱% رشد تا ۳۱ اکتبر تا سقف قیمتی $۰.۶۵۷ بالا رفته و حال پیشرفت‌های اخیر این پروژه دوباره قیمت را به بالاترین سطوح خود می‌فرستد.

سه مورد از اصلی‌ترین دلایل رشد قدرتمند توکن CHZ عبارتند از: ارائۀ نوع جدیدی از توکن NFT بازی کامپیوتری، ورود به فهرست صرافی‌های رمز ارزی، توکن‌های هواداری به تازگی عرضه شده و اکوسیستم به سرعت در حال رشدی که با شراکت‌های جدید دارد.
اصلی‌ترین عاملی که جرقۀ روند صعودی فعلی را زده است برگزاری اولین دور از عرضۀ توکن NFT از طریق بازی کامپیوتری در رقابتی زنده میان دو تیم A.C. Milan و A.S. Roma بوده است.در این طرح نوع جدیدی از توکن‌های NFT از لحظات حساس این مسابقات زنده ساخته شده و سپس به کیف پول جمع آوری کنندگان (هولدرهای) توکن‌های هواداری که به درستی نتیجۀ مسابقات را پیش بینی کرده بودند منتقل می‌شود.
منبع:

cointelegraph.com

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.