سرمایه‌گذاران shiba هوشیار و مراقب باشید

SHIBA INU

تیم ارزدیجیتال شیبااینو (SHIB)، هشداری عمومی در مورد کلاهبرداری‌های آنلاین در حال انجام که عمدتاً هدف آن‌ها سرمایه‌گذاران آلت‌کوین علاقه‌مند به توکن‌های SHIB هستند، را

تیم ارزدیجیتال شیبااینو (SHIB)، هشداری عمومی در مورد کلاهبرداری‌های آنلاین در حال انجام که عمدتاً هدف آن‌ها سرمایه‌گذاران آلت‌کوین علاقه‌مند به توکن‌های SHIB هستند، را اعلام کرد.

این هشدار کلاهبرداری پیشگیرانه در قالب یک توئیت ارائه شد که روش‌های مختلفی را که برای فریب دادن قربانیان ناآگاه از جامعه شیبا اینو استفاده می‌شود، را توضیح می‌دهد.

Shiba inu

در ادامه این هشدار گفته شده: “یک گروه تلگرامی جعلی شیبا در تمام رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود. این کلاهبرداران، هویت حساب های رسمی را جعل می کنند و کاربران جعلی را ایجاد می کنند تا به پست های عمومی پاسخ دهند.”

در حالی که شیبا اینو، میلیونرها و میلیاردرهای مشتاق ارز دیجیتال را جذب می کند، کلاهبرداران تلاش می‌کنند تا با هدف قرار دادن سرمایه‌گذاران بی‌احتیاط در رسانه‌های اجتماعی از جمله توییتر و تلگرام، و تماس گرفتن با آنها، جعل هویت حساب‌های رسمی و هدف قرار دادن هشتگ‌هایی مانند: Shib Shibarmy، leash و bone آن‌ها را مورد حمله قرار دهند.

علاوه بر این، هشدار کلاهبرداری شیبا اینو نشان داد که این جامعه هیچ نوع تبلیغاتی از جمله airdrops، پاداش، هدایا ارائه نمی دهد. به عنوان یک قاعده کلی، از سرمایه‌گذاران انتظار می رود که از اشتراک گذاری کلیدهای کیف‌پول، اعتبارنامه ها یا پیوستن و دنبال کردن حساب‌های شبکه های اجتماعی جعلی خودداری کنند.

با افزایش رشد قیمتی شیبا اینو از زمان عرضه، توکن‌های متعددی با مضمون سگ به بازار ارزهای دیجیتال هجوم آوردند. اخیراً، SHIB در تاریخ ۲۸ اکتبر (۶ آبان) به بالاترین قیمت، یعنی ۰.۰۰۰۰۸۶ دلار رسید، اما با این حال برای حفظ ارزش خود در تلاش است.

تیم توسعه Shiba Inu همچنین توکن دیگری به‌نام Doge Killer با نماد اختصاری LEASH را توسعه و منتشر کرده است که اخیراً ۱۳۰.۳ درصد سود داشته است.

اطلاعاتی در مورد Doge Killer

علاوه بر پذیرش جریان اصلی این توکن، جامعه رو به رشدی از سرمایه‌گذاران، SHIB را در برخی از محبوب ترین صرافی‌های رمزنگاری از جمله Binance.US و Crypto.com قرار داده‌اند.

هیاهو در مورد اسپین آف دوج کوین (DOGE)، به یک دوره طولانی بازار صعودی نسبت داده می‌شود که سود بالایی را برای سرمایه گذاری‌های کوتاه مدت به‌دست می آورد. همانطور که Cointelegraph گزارش داد، سرمایه گذاری ۸۰۰۰ دلاری توسط مدیر ۳۵ ساله انبار سوپرمارکت در اوایل سال ۲۰۲۱ (۱۳۹۹)، اکنون بیش از یک میلیون دلار ارزش دارد.

منبع: Cointelegraph

السالوادور برای ساخت شهر بیت کوین، ۵۰۰ میلیون دلار بیت کوین بیشتری خرید

اتریوم در حال سقوط از تاج و تخت

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.