سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیون دلاری در حوزه GameFi

GameFi

به گزارش ایران‌بیت، بایننس و Animoca Brands طی بیانیه‌ای مطبوعاتی در روز دوشنبه ۶ دسامبر اعلام کردند، یک صندوق ۲۰۰ میلیون دلاری برای سرمایه‌گذاری در

به گزارش ایران‌بیت، بایننس و Animoca Brands طی بیانیه‌ای مطبوعاتی در روز دوشنبه ۶ دسامبر اعلام کردند، یک صندوق ۲۰۰ میلیون دلاری برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های بازی بلاک چین ساخته شده بر روی زنجیره هوشمند بایننس (BSC) راه‌اندازی کرده‌اند.

همچنین آن‌ها اعلام کرده‌اند که هر کدام مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار برای حمایت از پروژه‌های ساخت بازی در بخش GameFi هزینه خواهند کرد.

بایننس اسمارت چین (BSC) که یکی از بزرگ‌ترین اکوسیستم‌های بلاک‌ چین حال حاضر جهان است، این مبلغ را از بودجه ۱ میلیارد دلاری خود، برای شتابدهی به امور مالی غیرمتمرکز، توکن‌های غیر قابل تعویض NFT و GameFi هزینه خواهد کرد. این صندوق در اوایل سال جاری برای گسترش خدمات اکوسیستم BSC و هدایت جریان اصلی پذیرش در بخش Fintech ایجاد شد.

شرکت Animoca، از بازیگران اصلی در بخش بازی‌های مبتنی بر بلاک چین و متاورس منبع باز هستند. این شرکت بر روی پروژه‌های اصلی مرتبط با NFT از جمله Axie Infinity, OpenSea, Bitski, Harmony و… سرمایه‌گذاری کرده است.

گووندولین رجینا (Gwendolyn Regina) مدیر سرمایه گذاری BSC گفت:

با این سرمایه گذاری مشترک، پروژه‌هایی  که برروی BSC ساخته می‌شوند فرصت دریافت تجربه، تخصص و بازخورد را از غول‌های پیشرو مانند برندهای Animoca در کنار دیگر کارشناسان جامعهBSC خواهند داشت.

GameFi که ترکیبی از بازی و امور مالی غیرمتمرکز است، اخیرا یکی از کلیدواژه‌های بزرگ صنعت رمزارزها در کنار مفهوم متاورس بوده است. GameFi به ورود امور مالی به بازی‌های ویدئویی اشاره دارد و مدل کسب درآمد از بازی Play to Earn را به جای کسب درآمد برای برنده شدن Play to win  اجرایی می‌کند.

برخی از شرکت‌های بزرگ حوزه رمز ارز و شرکت‌های شاخص سرمایه‌گذاری در چند ماه گذشته، GameFi را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کرده‌اند. از جمله شاخص‌ترین این شرکت‌ها می‌توان به Huobi crypto exchange, Solana Ventures, FTX, Sanctor Capital و.. اشاره کرد.

منبع: Cointelegraph

انجمن Huobi و Shiba Inu برای کمک به بیت‌مارت پیش‌قدم می‌شوند

تحلیل تکنیکال بیت کوین، دوشنبه ۱۵ آذر

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.