سرویس آسیا بایننس، ۱۸% از سهام بورس خصوصی HGX را به‌دست آورد

سرویس آسیا بایننس، زیر مجموعه صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در سنگاپور، سهامی را در یک صرافی خصوصی محلی اوراق بهادر (HGX)  به دست‌آورد. در ۷

سرویس آسیا بایننس، زیر مجموعه صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در سنگاپور، سهامی را در یک صرافی خصوصی محلی اوراق بهادر (HGX)  به دست‌آورد.

در ۷ دسامبر (۱۶ آذر)، این شرکت رسما اعلام کرد که مالک ۱۸% سهام در HGX، یک صرافی اوراق بهادر دارای مجوز و تنظیم شده توسط مقامات پولی سنگاپور، است.

مدیر عامل بایننس سنگاپور، ریچارد تنگ (Richard Teng)، گفت:

این سرمایه گذاری جدید به بایننس و HGX کمک می‌کند تا مقیاس محصولات و خدمات پشتیبانی شده توسط فناوری بلاک‌چین را در سنگاپور گسترش دهند.

همچنین گفته است:

ارزهای دیجیتال و فعالیت های مالی سنتی به نزدیک شدن به هم ادامه می‌دهند، هدف ما همکاری با HGX برای تقویت اکوسیستم بلاک چین در سنگاپور است.

HGX یک بورس اوراق بهادر خصوصی مبتنی بر جامعه است که توسط موسسات مالی از جمله شرکت مدیریت ثروت Phillip Capital، گروه خدمات مالی محلی PrimePartners و Fundnel یک پلتفرم فناوری سرمایه‌گذاری خصوصی در جنوب شرقی آسیا تاسیس شده است. مطابق با گزارشات این صرافی از بلاک‌چین Zilliqa استفاده می‌کند.

Richard Teng، در آگوست ۲۰۲۱ پس از کار به‌عنوان مدیرعامل سازمان تنظیم مقررات خدمات مالی در بازار جهانی ابوظبی، به‌عنوان مدیر عامل به بایننس سنگاپور پیوست.

به گفته مدیر عامل Richard Teng:

بایننس به همکاری نزدیک با “سازمان های دولتی کلیدی” برای حمایت از رشد اکوسیستم بلاک چین ادامه می دهد و به طور فعال استعدادهای بومی را استخدام می کند.

این سرمایه گذاری جدید به زودی پس از تجربه برخی از مشکلات نظارتی بایننس در سنگاپور انجام می‌شود. در اواخر سپتامبر(اوایل مهر)، بایننس، کاربران سنگاپور را از استفاده از پلتفرم خود با استناد به موارد انطباق محدود کرد. پیش از این، بایننس عرضه محصولات خود را در سنگاپور محدود کرده بود، زیرا قانون‌گذاران ادعا می کردند که این شرکت ممکن است قوانین پرداخت را نقض کرده باشد.

منبع: Cointelegraph

تحلیل تکنیکال اتریوم، ۱۷ آذر

خبرهای خوب برای بیت کوین، در هفته آینده قیمت افزایش خواهد داشت

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.