سطح مهمی که سرمایه‌گذاران بیت کوین باید به آن توجه کنند

تحلیلگر آن چین معروف، ویل کلمنت، می‌گوید بعد از آخرین رکود بیت کوین بر اثر اخبار کرونا یک سطح جدید برای آن پیشبینی کرده است.

تحلیلگر آن چین معروف، ویل کلمنت، می‌گوید بعد از آخرین رکود بیت کوین بر اثر اخبار کرونا یک سطح جدید برای آن پیشبینی کرده است.

او در یک پست توییتر گفت ۵۳۰۰۰ دلار سطح جدیدی است که باید به آن دقت کرد. برای او شگفت انگیز نیست که این رقم را به عنوان یک سطح برای بزرگ‌ترین دارایی دیجیتال ببیند چراکه او به تازگی یک تراز قابل توجه برای بیت کوین مشاهده کرده است.

اخبار کرونا ایده آل نیست با این حال مشاهده یک فتیله کوتاه تر بسیار ممکن است. با این حال هزینه سرمایه‌گذاران کوتاه مدت یا آن طور که من آن را خطاب می‌کنم، “حمایت بازار گاوی” در تراز ۵۳۰۰۰ خواهد بود.

کلمنت می‌گوید سطح مهم برای بیت کوین 53000 دلار است.

بیت کوین در حال حاضر ۵۴۳۵۰ دلار معامله می‌شود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته ۸.۶ درصد افت داشته است.

کلمنت در یک پست بلاگ می‌گوید داده‌های نسبت سود خروجی مصرف شده نشان می‌دهند سرمایه‌گذاران بیت کوین هنوز آماده فروش توکن با ضرر نیستند. داده‌های نسبت خروجی سود مصرف شده یا SOPR یک سری اطلاعات آن چین است که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران بیت کوین دارایی خود را با سود یا ضرر فروخته اند.

او همچنین یک الگو را نشان داد که در آن سرمایه‌گذاران قوی بیت کوین جذب فشار فروش سرمایه‌گذاران کوتاه مدت می‌شوند.

در حال حاضر یک بازار گاوی واضح بین شوک فروش غیرنقدی و قیمت وجود دارد. شوک عرضه غیر نقدی موجودیت غیر نقدی (با فروش ۵۰ درصد بیت کوین‌های هولد شده) و موجودیت غیر نقدی بالا (با فروش ۷۵ درصد توکن هولد شده) را مقایسه می‌کند. این نشان می‌دهد که سرمایه با فروش اندکی حفظ می‌شود. اگه این روند متوقف شود بازار نزولی خواهد شد.

کلمنت همچنین ذکر کرد که با وجود اصلاح اخیر هنوز در حال سود کردن است. این تحلیل‌گر ذکر کرد در صورت شروع به ضرر کردن توکن خود را خواهد فروخت.

در نتیجه اگر ما واقعا در یک بازار صعودی هستیم، در حال حاضر عدم تقارن بسیار به سمت بالا کشیده شده است. بازار تا مدتی زیر ۵۳۰۰۰ دلار بسته می‌شود و SORP زیر ۱ شکسته می‌شود و شوک فروش غیر نقدی سقوط می‌کند.

اگه تازه واردی به این مطالب سر بزن:

ارتقاء EIP-4488 اتریوم، راه حل کوتاه مدت برای کاهش هزینه تراکنش

مخالفت دموکرات‌ها با نامزدی یک شخص ضد کریپتو

منبع:

dailyhodl

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.