سولانا با لانچ بازی جدید از کار افتاد، آیا تیم توسعه آن راه حلی دارند؟

نتورک سولانا از کار افتاد.

سولانا در زمینه‌های مختلفی گوی سبقت را از اتریوم ربوده است. به تازگی نیز بازی P2E جدید پلتفرم با همکاری SolChicks توجه فراوانی جذب کرده

سولانا در زمینه‌های مختلفی گوی سبقت را از اتریوم ربوده است. به تازگی نیز بازی P2E جدید پلتفرم با همکاری SolChicks توجه فراوانی جذب کرده است.

این بازی روی SolChicks، یکی از کاکشن‌های NFT سولانا، ساخته شده است. گیم به بازیکنان این امکان را می‌دهد که دارایی‌های خود را به عنوان کاراکتر بازی استفاده کنند. این بازی با مدل PvP منتشر شد و با بازیکنان raid قصد یک انقلاب در صنعت بازی را داشت.

هیجان ناشی از این بازی منجر به داون شدن سولانا شد. افراد زیادی اقدام به ورود به بلاک چین و پلتفرم کردند و این باعث شد بلاک چین از لانچ پشتیبانی نکند و از کار افتاد. تیم پروژه بعد از از کار افتادن سولانا (TGE) متن زیر را در توییتر خود پست کردند:

ما بابت اتفاق پیش آمده متاسفیم. هزاران نفر تلاش کردند CHICKS را بخرند و این باعث مشکل در سرور Raydium شد. همین الان مشخص شد که SolScan هم آدرس‌های ما را لود نمی‌کند.

تیم solana در تلاش برای حل مشکل است. با توجه به پست‌های توییتر راه حل آن‌ها ایجاد یک استخر نقدینگی برای نگه داری دارایی‌های درون بازی و پشتیبانی از گیم و غیرمتمرکز بودن آن است. همانطور که قبل از لانچ مشخص شد کاربران باید SolChickهای خود را ثبت کنند.

افزایش SolChick و توکن رسمی پلتفرم یعنی SOLCHICK باعث هجوم افراد زیادی به سولانا شد. این باعث کند شدن بلاک چین و عدم انجام تراکنش‌های کاربران شد.

تیم SolChick این اتفاق را یک “لانچ رکورد زننده” خطاب کردند و مسئولیت سایر اتفاقات را به solana سپردند.

ثبت توکن با مشکل رو به رو شد و این به دلیل شلوغ بودن سولانا است. هزاران خرید و ثبت هم زمان انجام شد و پلتفرم توانایی انجام این میزان تراکنش را نداشت. این موضوع اصلا تحت کنترل ما نیست و به نتورک solana مربوط می‌شود.

یک راه حل برای مشکل سولانا

در روز آینده تیم پشت SolChick آماده اند تا برای کاربران واجد شرایط ایردراپ داشته باشند. تیم یک راه حل برای حل این مشکل و کم کردن تراکم دارند.

تیم در مورد اکانت‌های فیک که به نظر می‌آید در حال استفاده از پروژه اند هشدار داد. در نهایت متن زیر به عنوان یک پیام به جامعه این ارز گفته شد.

ما بار دیگر بابت مشکلات روز لانچ معذرت خواهی می‌کنیم. هیچکس کندی و قطعی را نمی‌خواهد. با این حال نگران نباشید زیرا تیم ما به صورت ۲۴ ساعت در حال تلاش برای حل مشکل و مستقیما با solana و Raydium در ارتباط هستند.

در حال نگارش این مقاله سولانا با ۱۵۲ دلار معالمه می‌شود و در هفته گذشته ۲۳ درصد افت کرده است.

قیمت سولانا در هفته اخیر

منبع عکس: coinmarketcap

مطالب مرتبط:

آنچه در دنیای بیت کوین و رمزارزها، اتفاق افتاد | مرور ۲۴ ساعت گذشته با ایران بیت

تنها ۱۰% از عرضه بیت کوین برای استخراج باقی مانده است

منبع:

newsbtc

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.