شیائومی و ارزهای دیجیتال

شیائومی و ارزهای دیجیتال

غول فناوری چینی، شرکت شیائومی (Xiaomi)، هنوز آمادگی ندارد ارزهای رمزنگاری شده را به بخش خدمات مالی خود که به سرعت در حال رشد است،

غول فناوری چینی، شرکت شیائومی (Xiaomi)، هنوز آمادگی ندارد ارزهای رمزنگاری شده را به بخش خدمات مالی خود که به سرعت در حال رشد است، اضافه کند.

مانو کومار جین (Manu Kumar Jain)، نایب رئیس این جهانی شرکت، به The Economics Times گفت که وضوح مقررات بیشتری در مورد رمزنگاری مورد نیاز است:

ما می‌خواهیم منتظر همه موارد نظارتی باشیم. البته، حوزه رمزنگاری منطقه ای است که بسیار جالب است و بزرگترین کلمه کلیدی است و به طور فوق العاده ای خوب عمل می‌کند. اما ما می‌خواهیم در مورد مقررات بیشتر بدانیم.

جین تأکید کرد که شیائومی می‌خواهد “صددرصد مطابق” قوانین در حوزه‌های قضایی مختلف باشد. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، Mi Store Portugal، در اوایل این ماه پذیرش تعداد زیادی ارز دیجیتال را آغاز کرد، اما پس از اینکه سخنگوی شیائومی اعلام کرد که این فقط یک فروشنده شخص ثالث است که هیچ ارتباط مستقیمی با این غول فناوری در مستقر پکن ندارد، گزینه‌های پرداخت جدید را به سرعت حذف کرد.

اگر شیائومی، که قصد دارد در سه سال آینده به بزرگ‌ترین تولیدکننده گوشی‌های هوشمند جهان تبدیل شود، به حوزه ارزهای رمزنگاری وارد شود، احتمالاً با تعدادی از موانع نظارتی در چین خواهد شد، که به دلیل سیاست‌های فوق العاده ضد بیت کوین معروف است.

اگر تازه وارد هستید و نمیدونید از کجا باید شروع کنید، حتما به این صفحات سر بزنید:

بیت کوین گل سر سبد بازار!

راهنمای انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال

از کجا بیت کوین بخرم؟

منبع:

u.today

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.