صرافی FTX برای سوپر بول تبلیغ می‌خرد

بر اساس گزارش‌ها صرافی پر رونق ارزهای دیجیتال که توسط سام بنکمن فرید تاسیس شده است اخیرا تبلیغی برای سوپر بول سال آینده خریده است.

بر اساس گزارش‌ها صرافی پر رونق ارزهای دیجیتال که توسط سام بنکمن فرید تاسیس شده است اخیرا تبلیغی برای سوپر بول سال آینده خریده است.

بر اساس گزارش‌ها صرافی پر رونق ارزهای دیجیتال که توسط سام بنکمن فرید تاسیس شده است اخیرا تبلیغی برای سوپر بول سال آینده خریده است. سوپر بول مهم‌ترین رویداد فوتبال آمریکا است. این رویداد بازی سالانه قهرمانی لیگ ملی فوتبال است. طبق اطلاعات اسپورت کاستینگ, NFL با ۱۳ میلیارد دلار درآمد باارزش‌ترین لیگ ورزشی حرفه‌ای در ایالات متحده و کانادا است.  MLB و  NBA به ترتیب تقریبا ۱۰ و ۷.۴ میلیارد دلار درآمد دارند. سوپر بول بهترین راه برای انتشار پیام FTX است. سوپر بول به FTX این امکان را می‌دهد که به ۹۱ میلیون بیننده معرفی شود. سام بنکمن فرید به نتیجه‌ای رسیده و طبق گزارشات Business Insider, مدیر عامل FTX  متقاعد شده است که تجارت ورزشی بستر مناسبی برای رشد کاربران جدید است:

طرفداران معمولی ورزش تقریبا دو برابر طرفداران در مورد رمز ارز اطلاع دارند و طرفداران پرشور ورزش سه برابر.

در واقع او این را گفت که مخاطبان سوپر بول برای انتشار پیام FTX که استفاده از ارزهای دیجیتال آسان و امن است بسیار مناسب اند:

پیام ما در طول سال این بوده است که رمز ارز ایمن, در دسترس و آماده برای جریان یافتن است. ما از همه دعوت می‌کنیم تا آن را بررسی کنند و به آن‌ها در این سفر کمک خواهیم کرد. هیچ رویدادی بزرگ‌تر و اصلی‌تر از این برای به اشتراک گذاری این پیام نیست.

این شرکت جزئیات بیشتری در مورد محتوا یا قیمت تبلیغ ارائه نکرده است. اما طبق آمار  Statista نمایش آگهی ۳۰ ثانیه‌ای آخر سوپر بول ۵.۶ میلیون دلار هزینه دارد.

ورزش و رمزنگاری

البته استراتژی سام بنکمن فرید برای ادغام ورزش و ارز دیجیتال چیز جدیدی نیست. پیش از این این شرکت با امضای قرارداد با لیگ اصلی بیس بال اولین شرکتی شد که یک لیگ ورزشی را حمایت می‌کند. این صرافی خطوط هواپیمایی امریکن ایرلاینز را خریداری کرد و اسم آن را به FTX Arena تغییر داد. با این کار استادیومی با نام این صرافی به خانه رسمی بازی‌های تیم بسکتبال حرفه‌ای میامی هیتز تبدیل شد. FTX همچنین امروز اعلام کرد دیوید بیگ پاپی سفیر جهانی جدید این برند شده است. او بازیکن مشهور سابق بیس بال بوستون رد ساکس و یکی از معدود بازیکنانی که رکورد ۵۰۰ بازی خانگی در تاریخ MBL را شکسته است.

تجارت ارزهای دیجیتال با FTX؟ اگر StephenCurry30 و TomBrady هستند، می دانید که PAPI بزرگ وارد شده است! خوشحالم که رسماً به FTX به عنوان جدیدترین سفیر جهانی آنها ملحق می شوم و سفر ارزهای دیجیتال خود را آغاز می کنم.  

Coinbase نیز در تلاش است که با امضای یک قرارداد حمایت مالی با NBA سهمی در این بازار داشته باشد. Coinbase این مزیت را دارد که تنها صرافی تنظیم شده آمریکا است که سهام آن به صورت عمومی معامله می‌شود. به نظر می‌رسد ارزهای دیجیتال قرار است در سال ۲۰۲۱ به یک پدیده جهانی تبدیل شوند و دنیای ورزش بهترین راه حل برای این صنعت است.

منبع:

cryptopotato

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.