ضربه HMRC به صرافی‌های انگلستان

با آپدیت قوانین HMRC صرافی‌های ارز دیجیتال انگلستان موظف به پرداخت مالیات هستند

بعد از آپدیت قوانین HMRC یا مقررات درآمد و گمرک اعلاحضرت صرافی‌های ارز دیجیتال انگلستان موظف اند ۲ درصد مالیات دارایی‌های دیجیتال را بپردازند. طبق

بعد از آپدیت قوانین HMRC یا مقررات درآمد و گمرک اعلاحضرت صرافی‌های ارز دیجیتال انگلستان موظف اند ۲ درصد مالیات دارایی‌های دیجیتال را بپردازند.

طبق گزارش کوین تلگراف، صرافی‌ها به عنوان مراکز مالی در نظر گرفته نمی‌شوند زیرا در HMRC قانونی برای آن‌ها در نظر گرفته نشده است.

مالیات خدمات دیجیتال آپریل سال گذشته اعمال شد که اطمینان حاصل کند غول‌‌های خدمات دیجیتال مثل آمازون و فیس بوک نیز مالیات می‌پردازند.

مالیات برای صرافی‌ها زمانی تعیین شد که HMRC اعلام کرد دارایی‌های دیجیتال زیادی با انواع مختلفی وجود دارند.

همچنین مقررات درآمد و گمرک اعلاحضرت گفت اینکه دارایی‌هایی مثل بیت کوین وجود خارجی ندارند و از قوانین مالی پیروی نمی‌کنند، دلیل نمی‌شود صرافی‌ها از پرداخت مالیات معاف شوند.

مقررات درآمد و گمرک اعلاحضرت گفت:

انواع بسیار مختلفی از دارایی‌های دیجیتال وجود دارد. هرکدام از آن‌ها یک کاراکتر و یک نوع دارند. اما با این حال صرافی‌های ارز دیجیتال از پرداخت مالیت معاف اند. این فقط بخاطر این بوده است که که دارایی‌های دیجیتال پول واقعی نیستند و از قرارداد اقتصادی پیروی نمی‌کنند.

ضربه به ارز دیجیتال

آخرین انتقاد بر علیه قوانین دیجیتال توسط گروه cryptoUK انجام شد. این گروه اذعان کرد عادلانه نیست که با ارزهای دیجیتال متفاوت از بقیه بازارهای مالی رفتار شود.

ایان تیلور، تهیه کننده cryptoUK، گفت این قوانین به ارز دیجیتال آسیب می‌زنند. او گفت این قوانین به طور مستقیم سرمایه‌گذاران را با افزایش کارمزد تحت تاثیر قرار می‌دهد.

اخیرا قوانین مالی دیگری نیز در انگلستان اعمال شده اند که روی تیره ای برای ارز دیجیتال دارند. در حال حاضر هیچ قانونی برای پرداخت مالیات توسط صرافی‌های ارز دیجیتال وجود ندارد. هرکس که رمز ارز هولد می‌کند باید یک مالیات کلی برای سود خود بپردازد.

مطالب مرتبط:

هشدار ایلان ماسک به دارندگان دوج‌کوین

کوین اولری بر روی کریپتو سرمایه‌گذاری می‌کند

منبع:

finbold

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.