غول اصلی فناوری سهام Coinbase را در اختیار دارد

پایان دارایی‌های سه ماهه دوم غول اصلی فناوری، اینتل، نشان داد که یک دسته کوچک سهام COIN این شرکت در زمان انتشار این خبر بین

پایان دارایی‌های سه ماهه دوم غول اصلی فناوری، اینتل، نشان داد که یک دسته کوچک سهام COIN این شرکت در زمان انتشار این خبر بین ۵۰۰،۰۰۰ تا ۱،۰۰۰،۰۰۰ دلار ارزش داشته است.

در طول سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، صنعت ارزهای رمزنگاری شده توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده است. در راستای افزایش آگاهی از صنعت رمزنگاری، اینتل، یک شرکت فناوری با سابقه از دهه ۱۹۶۰، سرمایه گذاری در مبادله رمزنگاری Coinbase (COIN) را نشان داد.

بر اساس مقاله روز جمعه بارونز، اگرچه تعدادی از جزئیات مانند زمان خرید هنوز ناشناخته است اما، افشای مالی مورد نیاز اینتل در سه ماهه دوم نشان داد که این سرمایه دارای ۳۰۱۴ کوین در پایان سه ماهه دوم سال است.

بارلن خاطرنشان کرد:

“اینتل موظف بود سهام خود را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش کند زیرا مالک بیش از ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه گذاری عمومی است.”

بر اساس این مقاله، افشای اینتل در ۱۳ آگوست علنی شد.

Coinbase عملیات خود را در آوریل ۲۰۲۱ به طور عمومی آغاز کرد و مستقیماً در نزدک فهرست شد. (نزدک (به انگلیسی: NASDAQ) یک بازار بورس سهام در آمریکا است.)

از زمان فهرست بندی، Coinbase بر اساس داده های TradingView بین محدوده تقریبی ۲۱۰ دلار و ۴۳۰ دلار در هر سهم معامله کرده است.

معاملات COIN اینتل روز جمعه با قیمت ۲۶۱.۲۵ دلار به ازای هر سهم بسته شد. با این قیمت، پایان دارایی‌های اینتل در سه ماهه دوم در حال حاضر ۷۸۷،۴۰۷.۵۰ دلار ارزش دارد.

در مقاله بارون آمده است: “ممکن است اینتل قبل از معامله عمومی سهام در Coinbase سرمایه گذاری کرده باشد.” “تشکیل پرونده‌های قانونی فقط شرکت‌هایی را که در معرض دید عموم قرار می‌گیرند، باید سرمایه گذاران با سهام ۵ درصد یا بیشتر را افشا کنند.”

اینتل در گذشته تلاش‌های مختلفی از جمله ارائه راه حل بلاک چین مبتنی بر Hyperledger Fabric در زمینه بلاک چین داشته است.

اگه تازه واردی و نمیدونی از کجا باید شروع کنی، حتما یه سری به این صفحات بزن:

بیت کوین گل سر سبد بازار!

راهنمای انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال

از کجا بیت کوین بخرم؟

منابع:

cointelegraph

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.