فرار از تبعیض مالی با سرمایه گذاری در رمزارز ها

فرار از تبعیض مالی با سرمایه گذاری در رمزارز ها

یک نظرسنجی که توسط هریس پولل به USA Today ارائه شده است، نشان می‌دهد که آمریکایی‌های سیاه پوست، اسپانیایی و LGBTQ به طور قابل توجهی

یک نظرسنجی که توسط هریس پولل به USA Today ارائه شده است، نشان می‌دهد که آمریکایی‌های سیاه پوست، اسپانیایی و LGBTQ به طور قابل توجهی دارای رمزارزها هستند.
بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده از ۲,۰۱۰ و ۲,۰۰۳ بزرگسال آمریکایی در ماه‌های ژوئن و ژوئیه (خرداد و تیر)، ۲۳ درصد سیاهپوستان و ۱۷ درصد آمریکایی‌های اسپانیایی تبار نشان داده اند که در حال حاضر در دارایی‌های دیجیتالی سرمایه گذاری کرده اند، در حالی که تنها ۱۱ درصد سفیدپوستان آمریکایی سرمایه گذاری کرده اند. همچنین ۲۵ درصد از پاسخ دهندگان LGBTQ گفتند که دارایی رمزارز دارند.
آگاهی از رمزارز نیز در میان اقلیت‌ها بیشتر شده است، به طوری که نیمی از سیاهپوستان آمریکایی، آمریکایی‌های اسپانیایی تبار و آسیایی تبار با رمزارزها آشنایی دارند.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که ۴۳ درصد از سیاه پوستان آمریکایی معتقدند که صنعت بانکداری و وام با آن‌ها منصفانه برخورد نکرده است، این احساس ۳۹ درصد از پاسخ دهندگان LGBTQ را تکرار کرد. در مقابل، ۲۸ درصد از عموم مردم گفتند که بخش مالی با آن‌ها ناعادلانه رفتار کرده است.
به گفته جان گرزما (John Gerzema)، مدیرعامل نظرسنجی هریس، بسیاری از جوامع حاشیه نشین، تبعیض مالی را تجربه کرده اند که احتمالاً به افزایش تمایل آن‌ها برای کشف دارایی‌های غیرمتمرکز کمک کرده است:

سابقه طولانی در تبعیض در سرمایه گذاری وجود دارد و به همین دلیل است که ما جمعیت گسترده ای از علاقه و فراگیری در رمزارز را مشاهده کرده ایم – زیرا جدید است و ظاهرا موانع کمتری برای ورود دارد.

اگر تازه وارد هستید و نمیدونید از کجا باید شروع کنید، حتما به این صفحات سر بزنید:

بیت کوین گل سر سبد بازار!

راهنمای انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال

از کجا بیت کوین بخرم؟

منبع:

cointelegraph

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.