مادر رمزارزها صرافی Poloniex را مورد انتقاد قرار داد

“مادر رمزارزها” هستر پیرس، توافق ۱۰ میلیون دلاری SEC با Poloniex را مورد انتقاد قرار داد و مقررات مبهمی را که شرکت‌های رمزنگاری مستقر در

“مادر رمزارزها” هستر پیرس، توافق ۱۰ میلیون دلاری SEC با Poloniex را مورد انتقاد قرار داد و مقررات مبهمی را که شرکت‌های رمزنگاری مستقر در ایالات متحده باید از آن استفاده کنند، را به چالش کشید.

کمیسر هیستر پیرس، معروف به “مادر کریپتو”، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را به خاطر تسویه ۱۰ میلیون دلاری آن با صرافی ارز رمزپایه Poloniex مورد انتقاد قرار داد.

SEC در ۹ آگوست تسویه ۱۰ میلیون دلاری را اعلام کرد و Poloniex متهم به تسهیل تجارت در اوراق بهادار ثبت نشده بین جولای ۲۰۱۷ تا نوامبر ۲۰۱۹ شد.

SEC ادعا کرد که کارکنان Poloniex اظهار داشتند که می‌خواهند در دور زدن مقررات اوراق بهادار “تهاجمی” عمل کنند تا سهم بازار را از طریق فهرست دارایی‌های دیجیتالی جدید که ممکن است تحت آزمون Howey در سال ۱۹۴۶ اوراق بهادار تلقی شوند، افزایش دهند.

Poloniex بین گزینه‌های اعتراف و نفی هرگونه تخلف هیچ کدام را انتخاب نکرد.

در همان روز، پیرس در بیانیه ای عمومی اقدامات تنظیم کننده را مورد انتقاد قرار داد و بر چارچوب قانونی مبهمی که شرکت‌های رمزنگاری باید در ایالات متحده انجام دهند تاکید کرد.

کمیسر چندین مورد نظارتی را مورد انتقاد قرار داد که SEC به دلیل عدم روشن شدن آن در مورد مشاغل دارایی‌های دیجیتال مورد انتقاد قرار گرفته است، از جمله نحوه تعیین اینکه آیا یک دارایی یک اوراق بهادار است و چه مجوزها و معافیت‌هایی برای فعالیت صرافی ارزهای رمزنگاری شده مناسب است:

“با توجه به اینکه چگونه در تعیین نحوه تعامل نهادهای تحت نظارت با ارزهای رمزنگاری شده بسیار کند بوده ایم، ممکن است شرکت کنندگان در بازار تعجب کنند که ما را در حال حاضر در صحنه می‌بینند و اسلحه‌های اجرایی ما در حال شعله ور شدن هستند.

پیرس افزود اگر پولونیکس سعی می‌کرد به عنوان بورس اوراق بهادار یا به عنوان یک سیستم معاملاتی جایگزین (ATS) در SEC ثبت نام کند، شرکت “به احتمال زیاد باید منتظر، منتظر و منتظر می‌ماند.

اگه تازه واردی و نمیدونی از کجا باید شروع کنی، حتما یه سری به این صفحات بزن:

بیت کوین گل سر سبد بازار!

راهنمای انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال

از کجا بیت کوین بخرم؟

منبع:

‘cointelegraph

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.