مخالفت دموکرات‌ها با نامزدی یک شخص ضد کریپتو

مطابق گزارشی گروهی متشکل از پنج سناتور دموکرات، نامزد جو بایدن Joe Biden، سائوله اوماروا Saule Omarova، را به‌عنوان ریاست دفتر کل ارز OCC رد

مطابق گزارشی گروهی متشکل از پنج سناتور دموکرات، نامزد جو بایدن Joe Biden، سائوله اوماروا Saule Omarova، را به‌عنوان ریاست دفتر کل ارز OCC رد کردند.

طبق گزارش Axios، سه عضو کمیته بانکداری سنا، سناتورها Jon Tester، Mark Warner و Kyrsten Sinema در یک تماس تلفنی با رئیس بخش، سناتور Sherrod Brown، ابتدا با نامزدی Saule Omarova، به عنوان قانونگذار بانک مخالفت کردند. اپوزیسیون بیشتر مورد حمایت سناتورها John Hickenlooper و Mark Kelly قرار گرفت.

اوماروا به‌خاطر احساسات ضد رمزنگاری معروف است به همین سبب او که قبلا به‌عنوان مشاور ویژه برای سیاست تنظیم مقررات معاون وزیر امور مالی داخلی کار کرده است در نتیجه مخالفت پنج دموکرات و همه جمهوری خواهان، نامزد کاخ سفید از سایر نامزدهای دموکرات می‌خواهد که به انتصاب او رای ندهند.

سناتورها از اوماروا درمورد نامزدی او در ۱۸ نوامبر سوال کردند، از جمله سناتور John Ossoff از جورجیا، که سوالات خاصی از اوماروا در مورد ارز دیجیتال داشت. جواب‌های اوماروا برخی از مزایای را که ارز دیجیتال برای بازارهای مالی به ارمغان می‌آورد را شامل می‌شد، اما او بر روی پتانسیل ارز دیجیتال برروی تضعیف دلار آمریکا تمرکز کرد، جنبه‌هایی که کنترل کننده ارز، مسئولیت تنظیم آن را بر عهده دارد.

Saule Omarova

آن‌چه بعدها اتفاق می‌افتد دو حالت دارد: یا دولت بایدن سناتورهای دموکراتی را که با نامزدی اوماروا مخالف هستند را متقاعد می‌کند تا نظرشان را تغییر دهند یا دولت نامزد جدیدی را برای تایید سنا انتخاب کند.

در ماه اکتبر، سناتور Pat Toomey، اوماروا را در مورد تز مارکسیسم گمشده‌اش تحت فشار قرار داد و در اوایل نوامبر، Michael J. Hsu مدیر بازرسی ارز، تتر و بایننس را به‌عنوان بازیگران پرخطر در فضای بلاک‌چین معرفی کرد.

دفتر سناتور هیکن لوپر در دنور بلافاصله به‌درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

Sherrod Brown، رئیس کمیته امور بانکی، مسکن و شهرسازی سنا، با افزایش گرمای نظارتی، اخطاریه‌هایی را صادر کرد مبنی بر این‌که شرکت‌های رمز ارز باید اطلاعات مربوط به حمایت مصرف‌کننده و سرمایه‌گذار در استیبل‌کوین‌ها را منتشر کنند.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد، اخطار براون به Center, Circle, Binance.US, TrustToken, Paxso, Gemini, Coinbase و Tether ارسال شدکه آنان باید تا تاریخ ۳ دسامبر اطلاعات درخواستی را ارائه دهند.

کسب و کارهای ارزدیجیتال باید اطلاعات مربوط به خرید، مبادله و ضرب استیبل‌کوین‌ها را به اشتراک بگذارند.

علاوه بر این، انتظار می‌رود که شرکت‌ها تعداد توکن‌های در گردش و تعداد دفعاتی که کاربران آن‌ها را با ذلار ایالات متحده مبادله می‌کنند را نیز به اشتراک بگذارند.

به گفته این سناتور “سرمایه‌گذاران ممکن است از پیچیدگی و ویژگی‌های متمایز و شرایط هر استیبل‌کوین قدردانی نکنند”

مطابق نامه:

من نگرانی‌های قابل توجهی در مورد شرایط غیر استاندارد قابل اعمال برای بازخرید استیبل‌کوین‌های خاص دارم، این‌که چگونه این شرایط با دارایی‌های سنتی متفاوت است و چگونه این شرایط ممکن است در پلتفرم‌های معاملاتی دارایی دیجیتال سازگار نباشد.

منبع: Cointelegraph

سقوط بیت کوین باعث افزایش قیمت آن می‌شود

ارتقاء EIP-4488 اتریوم، راه حل کوتاه مدت برای کاهش هزینه تراکنش

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.