مخالفت طرفداران بیت کوین با جیمی دیمون

مدیرعامل JPMorgan Chase، جیمی دیمون گفت که او فکر می‌کند بیت کوین بی ارزش است. حتی اگر مشتریانش مشتاق سرمایه گذاری روی آن باشند نظر

مدیرعامل JPMorgan Chase، جیمی دیمون گفت که او فکر می‌کند بیت کوین بی ارزش است. حتی اگر مشتریانش مشتاق سرمایه گذاری روی آن باشند نظر او تغییر نخواهد کرد.

عملکرد چشمگیر بیت کوین دهان بسیاری از شکاکان را بسته است. این افراد مجبور شدند اعتراف کنند که سرمایه گذاری در بیت کوین حداقل در چند سال گذشته بسیار سودآور است. اما جیمی دیمون، مدیرعامل JPMorgan Chase، در این گروه نیست.

این تاجر مشهور بار دیگر نظرات خود را در مورد بیت کوین بیان کرد. او همچنین تاکید کرد که رمز ارز از نظر او فاقد هرگونه ارزش ذاتی است و به هیچ عنوان سرمایه گذاری روی آن را توصیه نمی‌کند.

مدیرعامل JPMorgan با وجود تنفر از بیت کوین مشتریان طرفدار بیت کوین خود را دوست دارد

با این حال، دیمون اذعان کرد که نظر او محبوب‌ترین نظر امروز نیست.

من شخصاً فکر می‌کنم بیت کوین بی ارزش است. (با این حال) مشتریان ما بزرگسالان هستند (و) با این نظر مخالف هستند. این چیزی است که بازارها را می‌سازد.

مدیرعامل JPMorgan می‌داند چگونه احساسات را از کسب و کار جدا کند. او اطمینان داد که در حال حاضر هیچ مشکلی در ارائه گزینه‌های سرمایه گذاری به مشتریان تشنه بیت کوین خود ندارد. با توجه به این مسئله که آن‌ها علاقه زیادی به بیت کوین و سایر رمز ارزها دارند.

اگر آنها بخواهند بیت کوین خرید و فروش کنند، ما نمی‌توانیم جلوی آن‌ها را بگیریم، اما می‌توانیم به آنها دسترسی قانونی و تا حد ممکن شفافی بدهیم.

این گشایش کوچک در حال حاضر تغییر مهمی در نگرش جیمی دیمون است. در سال ۲۰۱۷، مدیرعامل JPMorgan Chase ادعا کرد که نمی‌خواهد هیچ یک از کارکنانش با بیت کوین معامله کنند. او اظهار داشت که بیت کوین یک کلاهبرداری بدتر از لامپ لاله است.

من آن‌ها را در یک ثانیه اخراج می‌کنم. به دو دلیل: این خلاف قوانین ما است و آنها احمق هستند. هر دو این‌ها خطرناک هستند.

جامعه رمز ارز واکنش نشان می‌دهد

البته، جامعه رمز ارز سریع واکنش نشان داد. به طور کلی اغلب پیش می‌آید که افراد شکاک در مواردی نظر بدهند. اما طرفداران سرسخت بیت کوین می‌گویند ارزش گذاری بیت کوین یکی از بدبینانه‌ترین پیش بینی‌های تمام دوران است.

در مجموعه ای که توسط وب سایت ۹۹ Bitcoins پست شده است نشان داده می‌شود که حداقل ۴۳۱ نظر به شدت بدبینانه در مورد بیت کوین ثبت شده است. اولین نظر در ۱۵ دسامبر ۲۰۱۰ و جدیدترین نظر در ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۱. بیت کوین در حال حاضر تنها چند هزار دلار با رسیدن به ATH جدید فاصله دارد. این موضوع ثابت می‌کند که بدبینان بیت کوین حداقل در حال حاضر اشتباه کرده اند.

مایکل سیلور، مدیر عامل شرکت نرم افزاری MicroStrategy، که سرمایه گذاری هنگفتی در BTC انجام داده است. او یکی دیگر از افرادی است که در توییتر اظهار نظر کرد. سیلور گفت احتمالاً دلیل این که دیمون و دیگر بانکداران از افزایش تاریخی بیت کوین بسیار ناامید شده اند عدم درک آنها از نحوه عملکرد و کارکرد بیت کوین است.

سوال مهمی که بانکداران و سرمایه گذاران در سراسر جهان با آن روبرو هستند این است که “آیا شما #بیت کوین را درک می‌کنید؟” https://t.co/FdQcqXoZ02

در حال حاضر بیت کوین حدودا ۵۷۰۰۰ دلار است. با توجه به این اوصاف این رمز ارز نمرده است.

اگه تازه واردید به این مطالب سر بزنید:

ساخت بیمارستان حیوانات خانگی از سود بیت کوین در السالوادور

سریلانکا به حرکت جهانی رمز ارز پیوست

همکاری OpenOcean و Fantom

منبع:

cryptopotato.com

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.