معرفی کالیفرنیا، به عنوان آماده‌ترین ایالت برای پذیرش حوزه رمزنگاری

بر اساس تحقیقات جدید صنعت از سایت Crypto Head، کالیفرنیا به دلیل فراگیر شدن دستگاه‌های خودپرداز رمز ارز و افزایش علاقه به دارایی‌های دیجیتالی در

بر اساس تحقیقات جدید صنعت از سایت Crypto Head، کالیفرنیا به دلیل فراگیر شدن دستگاه‌های خودپرداز رمز ارز و افزایش علاقه به دارایی‌های دیجیتالی در بین مردم این ایالت، به عنوان آماده‌ترین حوزه قضایی برای پذیرش حوزه رمزنگاری در ایالات متحده شناخته شده است.

کالیفرنیا با امتیاز ۵.۷۲ از ۱۰، از نیوجرسی ۵.۴۴ امتیاز، تگزاس ۵.۲۸ امتیاز، فلوریدا ۵.۰۳ امتیاز و نیویورک ۴.۲۹ امتیاز در شاخص آمادگی رمزنگاری، عبور کرد.

مجموع امتیازات ایالت کالیفرنیا، ۲.۵۴ واحد بیشتر از میانگین کشوری بود.نتایج با استفاده از معیارهایی مانند جستجوهای مرتبط با رمزنگاری در گوگل، حضور بیت کوین (BTC) و دیگر دستگاه‌های خودپرداز رمزنگاری شده و تعداد لایحه‌های مربوط به بلاک چین در هر ایالت، ارائه شده است.

کالیفرنیا در جستجوهای مربوط به رمزنگاری گوگل در هر ۱۰۰,۰۰۰ جستجو و در تعداد خودپردازهای رمزنگاری، رتبه اول را کسب کرد. این عوامل مثبت، فقدان قوانین متمرکز بر رمزنگاری در ایالت را جبران می‌کند.

در مقایسه، نیویورک هشت لایحه متمرکز بر رمزنگاری را تصویب کرده است، اما از نظر نصب خودپردازهای رمزنگاری در رتبه ۳۳ قرار داشت. نیوجرسی دارای بیشترین تعداد دستگاه‌های خودپرداز رمزنگاری شده در هر ۱۰,۰۰۰ مایل مربع است و در جستجوی هر ۱۰۰,۰۰۰ نفر، سومین رتبه را دارد. تگزاس و فلوریدا نیز از نظر خودپردازها و جستجوهای کلی، نمره خوبی کسب کردند.

علی رغم بلاتکلیفی مقررات و لایحه زیرساختی که می‌تواند بخش های کلیدی اقتصاد بلاک چین را تحت تاثیر قرار دهد، ایالات متحده همچنان رهبر جهانی در پذیرش ارزهای رمزنگاری شده است.

در سال ۲۰۲۰ (۱۳۹۹)، حجم تجارت BTC در ایالات متحده، بیش از مجموع اروپا، نیجریه و چین بوده است. در همان سال، آمریکایی‌ها ۴.۱ میلیارد دلار سود واقعی از معاملات رمزنگاری خود بدست آوردند که بسیار بیشتر از هر کشور دیگری است.

ایالات متحده همچنین در جهان، در زمینه خودپردازهای بیت کوین پیشرو است و ۸۶.۴ درصد از کل نصب‌ها را به خود اختصاص داده است.

موفقیت رمزنگاری در ایالات متحده، تا حد زیادی از موقعیت آن به عنوان یک کلاس دارایی قابل سرمایه گذاری ناشی می‌شود. به این ترتیب، دیگر معیارهای پذیرش رتبه بالایی ندارند.

در ماه آگوست (مرداد)، وب سایت مقایسه مالی Finder، ایالات متحده را از نظر مالکیت رمزنگاری در بین ساکنان، از بین ۲۷ کشور، کشور ۲۶ ام اعلام کرد. بازارهای نوظهوری که بیشتر به حواله‌ها وابسته هستند، مانند بازارهای آسیای جنوب شرقی و آمریکای لاتین، در این لیست بسیار بالاتر قرار گرفتند.

اگر تازه وارد هستید و نمی‌دونید از کجا باید شروع کنید، حتما به این صفحات سر بزنید:

بیت کوین چیست و چرا ارزشمند است؟

ماینینگ یا استخراج ارز دیجیتال یعنی چه؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.