نوید روزهای سبز برای بیت کوین

رکورد قیمت بیت کوین

به گزارش ایران بیت، Advanced NVT (سیگنالی برای پیش‌بینی قیمت بیت کوین برای دریافت دیدگاهی در مورد داده‌های جریان یافته از طریق بلاک چین)  قبلاً

به گزارش ایران بیت، Advanced NVT (سیگنالی برای پیش‌بینی قیمت بیت کوین برای دریافت دیدگاهی در مورد داده‌های جریان یافته از طریق بلاک چین)  قبلاً می‌گفت  که بیت کوین به طور جدی ارزان است، اما اکنون پرچم خرید کمیاب را چاپ کرده است.

یک متریک قیمت بیت کوین که بیت کوین را با قیمت ۵۶۰۰۰ دلار ارزان نمایش می‌دهد، اکنون در منطقه نادری است که بیش از حد به فروش رفته است.

در توییتی در ۶ دسامبر، فیلیپ سوئیفت (خالق پلتفرم تحلیلی LookIntoBitcoin)، به سیگنال‌های صعودی که از سیگنال پیشرفته NVT بیت کوین می‌آمد، بازگشت.

NVT پیشرفته در سقوط قیمت بیت کوین کاهش می‌یابد

NVT پیشرفته با استفاده از ارزش بازار و حجم شبکه محاسبه می‌کند که آیا بیت‌کوین از حد معمول بیشتر خریده شده یا بیشتر فروخته شده است.

در اواخر نوامبر، زمانی که بیت کوین به ۵۶۰۰۰ دلار کاهش یافته بود، سوئیفت پیشنهاد کرد که یک جهش بزرگ در راه است.

سپس به لطف انحلال کاهش یافته در جمعه گذشته، این متریک مطابق با قیمت لحظه ای کاهش یافت. با این حال، یک مزیت احتمالی در بازگشت نشانه‌های «پیش‌فروش» از NVT نهفته است – چیزی که از سال ۲۰۱۵ تنها شش بار رخ داده است.

سوئیفت می‌گوید:

در حال حاضر ترس زیادی در بازار وجود دارد، که باعث می‌شود من پیشرفت کنم. بسیاری از شاخص‌ها نشان می‌دهد که ما به پایین‌ترین سطح خود نزدیک شده‌ایم.

سیگنال NVT پیشرفته قیمت را نسبت به معاملات زنجیره‌ای بررسی می‌کند. قبلا فقط چند بار این مقدار بیش از حد فروخته شده بود که هر بار منجر به جهش قوی می‌شد.

 

معیار قیمت بیت کوین

نمودار مشروح سیگنال NVT پیشرفته بیت کوین. منبع: فیلیپ سوئیفت / توییتر

با بازگشت بیت کوین پس از حدود ۶ درصد افزایش یک شبه به ۵۱۵۰۰ دلار در Bitstamp، با این حال قدرت چنین جهشی ممکن است قبلا محو شده باشد.

تریدرها خطاب به خریداران بیت کوین: یک هفته منتظر بمانید و از عرضه کردن خودداری کنید

در زمان مطبوعات، ۵۱۰۰۰ دلار در میان نشانه‌های سنگین از سوی مفسران مبنی بر این‌که به زودی ممکن است نزولی تازه وارد شود، تمرکز را تشکیل داد.

پنتوشی (Pentoshi) معامله‌گر و تحلیل‌گر، به دنبال‌کنندگان توییتر توصیه کرد:

از اواخر تا اواسط دهه ۴۰ ام بیت کوین را خریداری کنید.

من می‌ببینم که بیت کوین در کوتاه‌مدت به ۵۲ هزار دلار باز می‌گردد، اما فکر می‌کنم اگر چند روز یا چند هفته صبر کنید، از ریزش بازار جلوگیری می‌کنید.

به گزارش ایران بیت، دلایل زیادی برای جدا کردن قیمت لحظه‌ای از قدرت اساسی بیت کوین وجود دارد.

در میان آنها نرخ هش بالا، همراه با عدم فروش گسترده است – در مقابل، هلدرهای کوچکتر در طول هفته گذشته به موقعیت‌های خود اضافه کرده اند.

همانطور که داده‌های جریان مبادله نشان می‌دهد، به نظر می‌رسد که فقط نهنگ‌ها شرط های خود را پوشش می‌دهند.

منبع: Cointelegraph

اخبار مرتبط:
آغاز همکاری صرافی GEMINI با بزرگ‌ترین بانک کلمبیا

چه عواملی باعث رکود بیت کوین شدند و آینده این ارز چگونه خواهد شد؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.