میم کوین‌ها در حال حکومت به بازار رمز ارز

محبوبیت شیبا اینو آن را به پنجمین قرارداد پرطرفدار اتریوم تبدیل کرده است. اکنون سرمایه‌گذاران بیشتر از هر زمانی به میم کوین‌ها علاقه دارند.

محبوبیت روزافزون shiba inu آن را به پنجمین قرارداد پرطرفدار اتریوم تبدیل کرده است. این رمز ارز همچنین در هزینه تراکنش رتبه هفتم در پلتفرم

محبوبیت روزافزون shiba inu آن را به پنجمین قرارداد پرطرفدار اتریوم تبدیل کرده است. این رمز ارز همچنین در هزینه تراکنش رتبه هفتم در پلتفرم اتریوم را دارد. اینطور به نظر می‌آید که اکنون سرمایه‌گذاران بیشتر از هر زمانی به میم کوین‌ها علاقه دارند. این رشد قیمت حتی شکاکان را نیز جذب کرده است. آخرین داده‌‌ها نشان می‌دهد شیبا اینو به طرز چشمگیری محبوب شده است.

هیاهوها در مورد ارز الهام گرفته از دوج کوین به حدی بالا گرفته که آن را به پنجمین قرارداد هوشمند اتریوم تبدیل کرده است.

درخواست‌های  رو به رشد برای میم کوین محبوب

طبق آخرین داده‌های Dune Analytics, شیبا اینو حتی از توکن‌های Uniswap v3 SwapRouter، USDC و WETH نیز سبقت گرفته است. در واقع کمی از بازارهای برجسته NFT OpenSea و Uniswap V2 Router عقب است. 

داشبورد همچنین نشان می‌دهد که بیش از ۴۵۰ هزار تماس گیرنده منحصر به فرد برای شیبا وجود دارد.

Shiba inu, رتبه هفتم فی

این توکن هفتمین فی گران قیمت در میان توکن‌های اتریوم را دارد. این هزینه بالا به دلیل افزایش فعالیت‌های شبکه است. این اطلاعات توسط TokenView’s Ethereum Explorer ثبت شده است. 

اتریوم روز سه شنبه رکورد دیگری هم ثبت کرد. داده‌ها نشان می‌دهند که اتریوم توکن‌های بیشتری نسبت به انتشار خود سوزانده است. این روند در هفته گذشته ادامه دار بوده است. به عبارت دیگر شبکه مدتی بعد از هارد فورک لندن شاهد یک هفته تورم منفی خالص بوده است.

همانطور که پیش از این ذکر شد, شیبا اینو هم در این امر نقش داشته است. در هفت روز گذشته این میم توکن ۱۲۷.۱۵ اتریوم سوزانده است. در مدت مشابه Uniswap V2 Router و Tether به ترتیب ۵۲۵.۲۸ و ۲۹۶.۶ اتروم سوزانده اند. 

به لطف این رالی خیره کننده شیبا اینو از چندین رمز ارز باارزش مثل دوج کوین پیشی گرفت.

اگه تازه واردی به این مطالب سر بزن:

سرمایه گذاران شیبا اینو محتاط باشند

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.