ناتوانی در فروش توکن Squid game بعد از افزایش ۱۱۰۰۰۰ درصدی

توکن Squid در لیست ارزهای Coinmarketcap در رتبه ۲۹۰۵ قرار دارد. خود تجمیع کننده قیمت قبلا در مورد ریسک بالای سرمایه گذاری روی توکن هشدار داده است. او گفت ممکن است بعد از رسیدن به سود, دیگر امکان فروش توکن وجود نداشته باشد. این اتفاق در کلاهبرداری‌های دیگر نیز رخ داده بود. 

مطمئنا ۴۰۰۰۰ درصد سود احساس بسیار خوبی دارد. اما بسیاری از سرمایه گذاران Squid قادر به نقد کردن توکن‌های خود نیستند و آن را در

مطمئنا ۴۰۰۰۰ درصد سود احساس بسیار خوبی دارد. اما بسیاری از سرمایه گذاران Squid قادر به نقد کردن توکن‌های خود نیستند و آن را در سراسر اینترنت به عنوان یک کلاهبرداری گزارش می‌دهند.

این توکن در هفته گذشته بسیار خبر ساز شد. با این حال این ممکن است معجزه ای که همه منتظر آن هستند نباشد.

در کمتر از یک هفته توکن مذکور ۱۱۰۰۰۰ درصد افزایش داشت. بعد از این به سرعت خبرهایی درمورد سرمایه گذارانی که قادر به فروش نیستند در سراسر اینترنت منتشر شد.

توکن Squid در لیست ارزهای Coinmarketcap در رتبه ۲۹۰۵ قرار دارد. تجمیع کننده قیمت قبلا در مورد ریسک بالای سرمایه گذاری روی این توکن هشدار داده است. او گفت ممکن است بعد از رسیدن به سود, دیگر امکان فروش توکن وجود نداشته باشد. این اتفاق در کلاهبرداری‌های دیگر نیز رخ داده بود.

ما گزارش‌های متعددی از ناتوانی در فروش توکن Squid در Pancakeswap دریافت کرده ایم. لطفا موقع سرمایه گذاری احتیاط کنید! این توکن اگرچه به وضوح از سریال نتفلیکس الهام گرفته است, ممکن است به IP رسمی وابسته باشد.

توکن Squid game: بیش از حد خوب برای حقیقت داشتن؟

 همانطور که Cryptopotato قبلاً گزارش داد، Squid فقط یک هفته از عمرش می‌گذرد. این توکن از مجموعه نتفلیکس “بازی ماهی مرکب” الهام گرفته شده است. این مجموعه در مورد ۴۵۶ شکست خورده مالی بود. این افراد در بازی‌هایی ساده اما مرگبار برای یک جایزه نقدی قابل توجه رقابت می‌کردند. این پروژه نوعی تطبیق رمز ارز و بازی را نوید می‌دهد. پروژه شرکت کنندگان را ملزم می‌کند قبل از کنار رفتن با یک جایزه قابل توجه در چندین بازی شرکت کنند. برای شرکت کردن هر بازیکن باید نیم میلیون دلار می‌پرداخت و تنها در صورت برنده بودن یک جکپات قابل توجه به خانه می‌برد.

برخی افراد بدون ورود به بازی صرفا روی توکن سرمایه گذاری کرده اند تا به حدس و گمان بپردازند. این افراد ظاهرا جمع آوری برنده‌های خود را غیرممکن می‌دانستند. این تاکتیک می‌تواند نوعی محافظت ضد دامپ باشد اما در وایت پیپر ضعیف بازی هیچ اشاره ای به مکانیزم کنترل بازار نشده است. این هشدارهایی در مورد اعتبار توکن می‌دهد. cryptopotato همچنین اشاره کرد که سایت پروژه توییت‌های حمایتی ایلان ماسک را تبلیغ می‌کند که کاملا دروغ است.

علاوه بر این، اعضای تیم توسعه هیچ پیشینه شناخته شده ای ندارند. از این رو تشخیص اینکه آیا واقعاً وجود دارند یا خیر دشوار است.

ممکن است بپرسید این سهامداران چه کسانی هستند؟ برای شروع مدیرعامل دیوید کانی در لینکدین وجود ندارد.

رسانه‌های اجتماعی: دادن قدرت نامرئی به افراد بی‌ارزش

اما با وجود تمام موارد بالا ارزهای میم گونه یک روند جهانی اند. بسیاری از مردم فقط برای شرکت در یک جوک جهانی مایل به خرید توکن هستند.

از مکعب‌های تنگستن گرفته تا توکن‌هایی مانند ElonSperm یا FuckElon با توجه به احساسات جامعه توییتر رمزنگاری نسبت به ایلان ماسک, روند افزایش قیمت توکن با تلاش جامعه در پایه‌های رمز ارز محکم شده است.

این روند با Dogecoin آغاز شد. یک میم کوین که تبدیل به یکی از ده رمز ارز برتر جهان شد. Shiba Inu هم به جایگاهی در این لیست رسید. رمز ارزهای دیگری مثل Safemoon ,Cumrocket ,Floki Inu بیشتر از پنج دقیقه از شهرت خود لذت برده اند.

کلکسیونرهای NFT همگام با این روند هستند. سنگ‌ها، بچه گربه‌ها و اعداد روی زمینه‌های سیاه با صدها هزار – و حتی میلیون‌ها دلار معامله شده اند.

بنابرین جای تعجب نیست که تعدادی با داشتن توکن‌های یک برنامه تلویزیونی بی‌ارزش احساس شکست نمی‌کنند. در حالی که از دست دادن سرمایه ممکن است عده ای را ناامید کند برخی دیگر فقط برای خنده پول خود را دور می‌ریزند.

تحلیل تکنیکال کاردانو (شنبه، ۸ آبان)

Defi Aave با فرار سرمایه رو به رو می‌شود

منبع:

cryptopotato

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.