نفس بازار به احتمال جنگ روسیه و اوکراین گره خورده است

نفس بازار به احتمال جنگ اوکراین گره خورده است

رئیس جمهور آمریکا از احتمال حمله روسیه به اوکراین خبر داده و بازار‌ها در آستانه انفجار هستند و روی خط حمایت خود حرکت می‌کنند. صبح

رئیس جمهور آمریکا از احتمال حمله روسیه به اوکراین خبر داده و بازار‌ها در آستانه انفجار هستند و روی خط حمایت خود حرکت می‌کنند.

صبح امروز ویدیوهایی از انفجار در اوکراین در فضای مجازی پخش شد. بیت‌کوین روی محدوده حمایت خود حرکت می‌کند و سایه جنگ می‌تواند این حمایت را به پایین بشکند.

با وجود افت چند روز اخیر، به گفته تحلیلگران بیت‌کوین یک حمایت معتبر روی ۴۰ هزار دلار دارد که اگر این حمایت از دست برود بازار ریزش زیادی می‌کند.

نیکلاس مرتن، تحلیلگر ارزهای دیجیتال بدترین سناریو برای بیت‌کوین را سقوط ۲۵ درصدی از سطح فعلی پیش‌بینی می‌کند.

این تحلیلگر در برنامه‌ای با میزبانی datadash به ۵۱۰ هزار مخاطب خود گفت:

من فکر می‌کنم بدترین سناریو برای بیت‌کوین این است که بیت‌کوین به محدوده ادغام بازگردد. یعنی حدود ۳۰ هزار دلار. ۳۰ هزار دلار فرصت خوبی برای خرید است.

مرتن در رابطه با ریزش بازار به مردم توصیه کرد:

به نظر من احتمال ریزش تا ۳۰ هزار دلار وجود دارد اما اگر ترس در بازار تشدید شود ریزش ادامه پیدا می‌کند. مهم نیست که بازار ریزش می‌کند، این دلیلی برای فروش ارز دیجیتال نیست. چون بازار موج دیگری از صعود را از محدوده ۳۰ هزار دلار خواهد داشت.

به نظر می‌رسد فدرال رزرو و احتمال درگیری نظامی بین روسیه و اوکراین، تاثیر منفی زیادی روی بازار رمزارزها گذاشته و حسابی تب و تاب بازار را خوابانده است.

تحلیل بیت کوین

در نمودار چهارساعته بیت‌کوین، اندیکاتور مکدی در حال صدور سیگنال خرید است. شاخص مقاومت نسبی از محدوده اشباع فروش خارج شده اما هنوز قوت ندارد.

MFI که نشان‌دهنده ورود و خروج پول است روی عدد ۱۱ قرار دارد. این اندیکاتور در محدوده اشباع فروش قرار دارد.

ارزش بازار رمزارزها حدود هزار و ۸۰۰ میلیارد دلار است و کارشناسان عقیده دارند برای پایان روند نزولی، ارزش بازار باید افزایش پیدا کند.

همچنین امروز پیش‌نویس جدید فدرال رزرو در حالی به روزرسانی شد که در آن مقامات فدرال‌رزرو علاوه بر بازارهای مالی سنتی از معامله در بازار ارزهای دیجیتال هم منع شدند.

بازار رمزارزها فعلا در انتظار است. همه چیز به ماجرای روسیه و اوکراین بستگی دارد. 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.