نگاهی به وضعیت بازار رمزارزها | ۱ دی

السالوادور ۲۱ بیت کوین به مناسبت ۲۱ نوامبر خرید نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور روز سه‌شنبه ۲۱ دسامبر، خبر از خرید ۲۱ بیت کوین داد

السالوادور ۲۱ بیت کوین به مناسبت ۲۱ نوامبر خرید

نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور روز سه‌شنبه ۲۱ دسامبر، خبر از خرید ۲۱ بیت کوین داد که در حال حاضر ارزشی در حدود ۱,۰۳۶,۰۰۰ دلار دارد. بوکله اظهار داشت که جدیدترین سرمایه‌گذاری دولت السالوادور در بیت کوین، برای گرامیداشت بیست و یکمین روز از بیست و یکمین سال از قرن بیست و یکم صورت گرفته و همچنین، یادآور محدودیت عرضه ۲۱ میلیون واحدی این ارز دیجیتال است.

بوکله همچنین متوجه شده کل وسعت کشورش کمی بیش از ۲۱ هزار کیلومتر است و گفت که به نظرش پذیرش بیت کوین در السالوادور به‌عنوان پول قانونی تصادفی نیست.

السالوادور 21 بیت کوین به مناسبت 21 نوامبر خرید

السالوادور ۲۱ بیت کوین به مناسبت ۲۱ نوامبر خرید

منبع: cointelegraph

بهای پالیگان به اوج تاریخی خود نزدیک می‌شود

MATIC به دنبال تثبیت در بالای حمایت ۲ دلاری ، در مسیر ثبت رکورد جدیدی است.

براساس وب سایت کوین مارکت کپ ، پالی‌گان (MATIC) در ۲۴ ساعت گذشته ،۱۲ درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در حدود ۲.۵۵ دلار معامله می شود. این آلت کوین از ابتدای ماه دسامبر(اواسط آذر) ، به میزان ۶۰.۴ درصد رشد کرده است. به نظر می رسد تاثیر و نفوز شبکه پالی گان در NFT ها و مکانیزم سوزاندن آن ، به نفع MATIC است.

رمزارز MATIC پس از تثبیت در بالای مرز حمایت ۲ دلاری در ۲۰ دسامبر(۲۹ آذر) ، در مسیر ثبت رکورد قیمت جدیدی قرار گرفته است. MATIC در ماه می(اردیبهشت)، سقف ۲.۸۲ دلاری را به ثبت رساند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.